Знижки, Захоплюючі майстер-класи з миловаріння, створення власних парфумів та гелевих свічок від компанії «Чарівне дотик.

19.09.2015

Акція завершилася

  • Купон діє до 01.09.2012 Купон можна використовувати з 10.06.2012.
  • Одна людина може використовувати тільки один купон по кожному з речень за весь час проведення акції.
  • Одна людина може придбати необмежену кількість купонів в подарунок.
  • Купон діє на наступні види послуг:

  Знижка 80% на майстер-клас з миловаріння (300 руб. замість 1500 руб.)

  Знижка 80% на майстер-клас по створенню власних парфумів (400 руб. замість 2000 руб.)

  Знижка 75% на майстер-клас по створенню гелевих свічок (500 руб. замість 2000 руб.)

 • Тривалість заняття — 1,5-2 години.
 • Заняття проходять щоденно з 12:00 до 20:00 у групах до 8 чоловік.
 • Всі необхідні матеріали надаються на місці.
 • Всю продукцію, виготовлену на майстер-класі, можна забрати з собою.
 • Обов’язковий попередній запис за телефоном +7 (495) 621-31-81.
 • При відвідуванні необхідно пред’явити роздрукований купон.

Ніщо так не відволікає людину від повсякденних турбот і не піднімає настрій так, як улюблене цікаве хобі! Сьогодні у вас є можливість спробувати себе в новій цікавій справі завдяки майстер-класам від компанії «Чарівне дотик»!

Це одне з найпопулярніших хобі для тих, хто любить робити приємні ексклюзивні штучки своїми руками. На майстер-класі ви зрозумієте основні принципи варіння мила, навчитеся виготовляти мило з різними добавками, надавати йому найрізноманітніші форми і кольору.

Створення духів

Це захоплююче заняття дозволить вам відчути себе справжнім парфумером. Не секрет, що аромати мають величезне значення в нашому житті, вони допомагають заспокоїтися або, навпаки, підбадьоритися, підняти настрій і створити певну атмосферу. На майстер-класі ви дізнаєтесь багато цікавого зі світу ароматів і навчитеся створювати парфуми, які будуть по-справжньому унікальними.

Виготовлення гелевих свічок

Різнокольорові свічки з різноманітним декором всередині — справжні твори мистецтва, кожне з яких неповторно. При підпалюванні вони виглядають особливо красиво завдяки грі світла в прозорому гелі і об’ємних декоративних елементах. Така свічка стане прекрасним подарунком або прикрасить ваш власний будинок!

Всі заняття в компанії «Чарівне дотик» проводить досвідчений викладач хімії, косметолог. Майстерня зручно розташований у 5 хвилинах пішки від метро Китай-місто.

Короткий опис статті: миловаріння майстер клас Ніщо так не відволікає людину від повсякденних турбот і не піднімає настрій так, як улюблене цікаве хобі! Сьогодні у вас є можливість спробувати себе в новій цікавій справі завдяки майстер-класам від компанії «Чарівне дотик»! Послуги, Навчання

Джерело: Знижки, Захоплюючі майстер-класи з миловаріння, створення власних парфумів та гелевих свічок від компанії «Чарівне дотик», купони від Biglion в Москві

Також ви можете прочитати