Жінка-мрія для мільйонера (марафон). Лединар.ру, інтернет-семінари для жінок.

26.06.2016

Жінка-мрія для мільйонера (марафон)
(1)

    Ти з дитинства мріяла про те, щоб у тебе був особливий статус? Втомилася від постійних проблем з грошима? Хочеш красиво одягатися, багато подорожувати і проводити вечори у вишуканих ресторанах?


Дорога, у мене є для тебе гарна новина — я знаю, як вирішити всі ці проблеми. Тобі просто потрібно вийти заміж. Але є одне «але». Простий чоловік навряд чи потягне твої амбіції. Тому тобі потрібен відбувся чоловік. Не знаєш де його знайти?

Я, Юлія Щедрова, організувала для тебе особливий марафон «Жінка-Мрія для мільйонера », де ми детально розберемо не тільки де шукати заможних чоловіків, але і як їх закохувати.

Якщо ми з тобою ще не знайомі, то дозволь розповісти трохи про себе. Я автор живого тренінгу « Заміж за мільйонера ». А так само я розробила коучинг програму для жінок «Жінка-Багатство».

Ну а тепер детальніше про марафоні:

Коли? З 21 червня по 7 липня .

Що тебе чекає? 10 вечорів і 10 тем, які допоможуть тобі знайти відбувся чоловіка, закохати його в себе, закохатися, і стати, нарешті, щасливою.

Скільки коштує участь? Участь безкоштовно. Але це можливо тільки для тих, хто зареєструється. Тому натисни на кнопку вгорі екрану.

Про що будуть розповідати? Ось список тих, які ми висвітлимо в рамках марафону:

    Для чого тобі заміж, навіщо тобі успішний чоловік насправді і що ти можеш дати взамін? Успішний чоловік чи ні? Як обчислити на першому побаченні. Як розпізнати потенційно (!) успішного чоловіка Де і як познайомитися з успішним чоловіком, як фліртувати? Як одягнутися на першому побаченні (кілька образів, щоб сприймав, як дружину)? Навички самопрезентації на першому побаченні. Як знайти свою родзинку і що про себе розповісти? Зачіски і макіяж на першому побаченні. Як провести перше побачення зі статусним чоловіком, щоб було друге? Як підвищити впевненість в собі, щоб повірити, що я гідна успішного чоловіка? Навички актриси для майбутньої дружини (повір мені — це важливіше, ніж ти думаєш). Як виростити чоловіка так, щоб він залишився з тобою до кінця днів? Секс з успішним чоловіком. Особливості (навіть тут все по-іншому). Процес розвитку відносин з успішним чоловіком. Як опинитися коханою і потрібною? Типологія успішних чоловіків і підхід до кожного з них. Стратегії заміжжя від дружин успішних чоловіків На кому одружуються успішні і заможні чоловіки? Заміж за успішного чоловіка після 30 років з дитиною. Особливості Заміж за успішного чоловіка після 45 років. Особливості.


За яким принципом відбиралися теми? Я регулярно проводжу живі тренінги в Москві на тему того, як вийти заміж за мільйонера. тому я склала список найбільш часто повторюваних питань учасниць.

Хто веде? Розкривати теми будуть кращі фахівці нашого клубу, навіть я поділюся з тобою своїми сюрприз.

Однією з наших учасниць зробили пропозицію прямо у вертольоті. Хочеш так само? Приходь!

Записи лединаров у відкритому доступі не буде! Тому реєструйся та приходь!

Ти гідна кращого!

Твоя фея заміжжя,

Короткий опис статті: інтернет урок ру

Джерело: Жінка-мрія для мільйонера (марафон). Лединар.ру — інтернет-семінари для жінок.

Також ви можете прочитати