Завантажити Тетяна Латишева, Англійська мова. Інтенсивний курс для початківців (2000.

19.02.2017

Тетяна Латишева — Англійська мова. Інтенсивний курс для початківців (2000 / DjVu + MP3)

Автор: didl3 » 18 серпня 2013

Завантажити Тетяна Латишева, Англійська мова. Інтенсивний курс для початківців (2000.

Інтенсивний курс для початківців» і призначена для бажаючих почати вивчення англійської мови з викладачем або самостійно. Навчальний комплекс розрахований на курс інтенсивного навчання за методом професора Р. А. Китайгородської (тривалість курсу 120-180 академічних годин). Обсяг словника — 2000-2500 лексичних одиниць і охоплює практично всю тематику повсякденному соціально-побутової та культурної сфер спілкування. Курс має чітку практичну спрямованість, він навчить спілкування в різних ситуаціях — при знайомстві, прощанні, в аеропорту, готелі, ресторані, магазині і т. д. познайомить з основами мовного етикету, способом життя і стилем поведінки британців, дасть необхідну інформацію про країні.

Робоча зошит — друга частина навчального комплексу. У ній містяться лексико-граматичні вправи, засновані на матеріалі Книги для студента, а також вправи на формули мовленнєвого етикету. Кожна частина Робочого зошита містить граматичний коментар, що полегшує учню виконання вправ.

Лексичне додаток Робочої зошити служить розширення базового словника учня, причому всі нові по відношенню до Книги для студента лексичні одиниці переведені на російську мову.

Назва: Англійська мова. Інтенсивний курс для початківців. There is nothing Like travelling

Автор: Тетяна Латишева

Рік: 2000

Жанр: Навчальна література, англійська мова

Серія: Метод Китайгородської

Випущено: Росія, Москва, Вища школа

Мова: Російська, англійська

ISBN: ISBN 1: 5-06-003968-4 | ISВN 2: 5-06-003969-2 | Тираж: 10.000 примірників

Короткий опис статті: англійська мова для початківців mp3 Назва: Англійська мова. Інтенсивний курс для початківців. There is nothing Like travelling Автор: Тетяна Латишева Інтенсивний курс для початківців» і призначена для бажаючих почати Інтенсивний, Скачати, Латишева, Тетяна, Китайгородської, Англійська, початківців, словника, англійська, академічних, курсу, методу, професора, тривалість, студента, Назву, мовного, етикету, частина, вправи

Джерело: Завантажити Тетяна Латишева — Англійська мова. Інтенсивний курс для початківців (2000 / DjVu + MP3) безкоштовно, без смс, реєстрації, на халяву, через торрент.

Також ви можете прочитати