Ялинка канзаші. Майстер-клас . Дизайн & Декор своїми руками

27.10.2015

Ялинка канзаші. Майстер-клас

Ялинка канзаші. Майстер-клас

Ялинка канзаші. Майстер-клас . Дизайн & Декор своїми руками

Вже не за горами Новий рік, в підготовці до нього люди купують дорогі елітні ялинки. Тут ви побачите як зробити ялинку сувенір своїми руками! Раніше ми вже показували один варіант виготовлення ялинки канзаші з одних гострих пелюсток. Сьогодні пропонуємо зробити ялинка з «квіточок».

Для створення ялинки канзаші вам буде потрібно:

— стрічка атласна потрібного кольору (шириною 2,5-3 см);

Ялинка канзаші крок за кроком:

Поставте заготовку-конус на круг для дна (фото 9) і приклейте надрізану бахрому (фото 10).Основа для ялинки канзаші готова!

Далі приступайте до виготовлення квіточок для ялинки — наріжте стрічку на квадратики (фото 11) і зробіть 5 круглих пелюсток для однієї квітки (як зробити такі пелюстки ми вже раніше писали, тому на цьому не будемо детально зупинятися) (фото 12).

Пелюстки зберіть в квіточку (фото 13). Зробіть достатню кількість таких «квіточок» і починайте приклеювати їх до основи-конусу. Починайте приклеювати з нижньої частини конуса, поступово заповнюючи всю його поверхню. Намагайтеся не залишати відбитків (фото 15-17).

Після покриття всієї поверхні ялинки канзаші — приклейте по центру кожної квіточки по бусини (бажано підбирати фурнітуру контрастного кольору) (фото 18). Верхівку декоруйте на свій розсуд. Можна, наприклад, зробити і приклеїти бантик з тонкої стрічки (фото 19).

Короткий опис статті: канзаші майстер клас Раніше ми вже показували один варіант виготовлення ялинки канзаші з одних гострих пелюсток. Сьогодні пропонуємо зробити ялинка з «квіточок»… Сьогодні, пелюсток, пропонуємо зробити, &laquoцветочков&raquo, ялинка, гострих, одних, варіант, показували, виготовлення, ялинки, канзаші, Раніше

Джерело: Ялинка канзаші. Майстер-клас » Дизайн & Декор своїми руками

Також ви можете прочитати