Яку мову краще вивчати?

06.07.2016

Яку мову краще вивчати?

Всі ми так чи інакше є носіями російської мови і освоїли його різною мірою бездоганності володіння. Однак нескінченне прагнення до пізнання і самовдосконалення змушує нас вчити інші мови. Незрозумілі, цікаві, смішні, такі різні…

З часів падіння Вавилонської вежі ми всі живемо в різних країнах і містах, різними звуками позначаємо одні і ті ж предмети, речі… І все-таки прагнемо возз’єднатися. Хоча б на вербальному рівні.

1. Англійська мова

Англійська – найпростіший мову для вивчення. Мабуть, в плані граматики легше його може бути тільки китайський. Але в плані вимови російській людині мову, якою говорить увесь світ, здасться досить непростим, хоча тут теж всьому можна навчитися. Все-таки він набагато легше сприймається російським вухом, ніж той же арабський. Англійська мова неодмінно потрібно вивчити, щоб комунікувати з жителем планети практично з будь-якого куточка земної кулі. Тому англійська, безсумнівно, повинен стояти першим у списку бажаних для освоєння іноземних мов .

2. Італійська мова

Поряд з іспанською, він вважається досить простим. Справа в тому, що це та мова, на якій говорять південні жаркі народи, – мова темпераментний, пристрасний. З точки зору менталітету, він не дуже підходить північному людині. Але якщо ви любите одну з цих країн або просто хочете за мінімальну кількість годин вивчити другу мову, то ласкаво просимо! Італійський начебто трохи простіше іспанської, хоча кому як…

3. Французька або німецька мова

Я б сказав, що по складності вони приблизно рівні між собою, правда, названі вище два мови будуть простіші у вивченні. Якщо ви любите довгі слова та Іменники з великої літери – мова німецька. Хочете гарно співати, як Едіт Піаф, або ж просто любите дзвенячу букву «р», ваша мова – французька. У першому варіанті ви зіткнетеся з проблемою відмінків. У другому теж є свої складності. Одним словом, якщо ви любите труднощі, але готові докласти для їх подолання значних зусиль, щоб в кінці говорити на красивому іноземною мовою, тоді ваш вибір має зупинитися саме на одному з цих.

4. Чеська чи польська мова

Англійці досліджували іноземні мови і проранжували їх за ступенем легкості вивчення. У нас такої класифікації немає. Але, як відомо, українська мова належить до слов’янських, а це автоматично означає, що вивчити інший слов’янський мова буде простіше і швидше. Своя сорочка ближче до тіла. Але це тільки так здається. Чеський і польський – прості мови тільки з першого погляду, там є свої особливості. Тим не менше, ніхто не заважає вам почати вчити мову. Однак практичної користі від цього буде мало – покористуватися ним можна хіба що в конкретно взятій країні.

5. Азіатські мови

Вони відрізняються, перш за все, складністю вимови і правопису, тому що тут маємо справу з ієрогліфами. Звичайно, кому що подобається – знову ж таки справа смаку. Наприклад, любителі аніме можуть вчити японську. а представник великої виробничої фірми в Благовєщенську, звичайно, швидше піде вивчати китайську. Між собою вони теж різні, як і на перший погляд самі китайці, корейці, японці. Тобто здається, що вони всі однакові, проте досвідчений і знаючий людина легко відрізнить одну національність від іншої.

6. Латинь, суахілі, есперанто

Немає сенсу захоплюватися штучними мовами. якщо від вас цього не вимагає професія (наприклад, якщо ви не філософ або доктор). Суахілі потрапив у цей список не тому що він мертвий, а тому що він потрібен хіба що для розмови з жителями Африки або для понту. Мертва латинь, і ніякого сенсу простому обивателю у вивченні цієї мови я не бачу. Афоризми типу «пер аспера ад астра» можна вивчити і без спеціальних уроків. Що стосується есперанто, то штучні мови, незважаючи на свою легкість, довели свою повну неспроможність. Мова – це живе творіння, це дихаючий організм, який змінюється під впливом культурних, історичних, соціальних умов. Тому записавшимся на курси есперанто терміново раджу кинути це безперспективне заняття.

Взагалі, якщо чесно, мова ніколи не треба підбирати за ступенем легкості, кількості відмінків і т. д. Це не математика, а лінгвістика. Це не цифри, а звуки. Тому краще всього вивчати ту мову, яка вам подобається… за звучанням. по настрою, по культурному оточенню. Пам’ятайте, що це не просто технологія!

Мова, на якій ви будете говорити… Ви також повинні жити на ньому. Саме так. Не дарма ж найкраща методика – це повне занурення в атмосферу. спілкування з справжніми носіями. Так що думайте самі, вирішуйте самі.

Короткий опис статті: яку мову вчити

Джерело: Яку мову краще вивчати?

Також ви можете прочитати