Як зшити гарне плаття (майстер-клас). Прості викрійки. ДРУГА ВУЛИЦЯ

29.10.2015

Як зшити гарне плаття (майстер-клас)

18 квітня 2014, 15:00

Як зшити гарне плаття (майстер-клас). Прості викрійки. ДРУГА ВУЛИЦЯ

Майстер-клас з катом:

Я сьогодні познайомилася вконтакте з дуже цікавою дівчиною Аліною, вона багато чого цікавого і робить, і переробляє і у неї цікавий блог!

Так що всі сьогоднішні мої пости взяті з її блогу! Дозвіл отримано, вона й сама любить і читає Другу вулицю але поки не зареєструвалася! Після вихідних це зробить і зможе відповісти на всі питання якщо у когось виникнуть!

Майстер-клас:

Постаралася написати максимально просто і зрозуміло. Оскільки саме плаття я вже пошила, вам доведеться задовольнятися своїми куцими эскизиками. Отже, за пунктами:

1. Йдемо в магазин і вибираємо шифон/шовк/крепшифон/щось-таке-ж-легке і недороге=) — щоб:

а)тканина була лекая, струменіла і крассссиво маяло)

б)не померти від спеки влітку

в)всі похибки першого досвіду були «в русі непомітні»

Довжина тканини = довжина сукні + 15 см

Так, до речі, зверніть увагу на ширину — повинна бути не менше 140 см, інакше самі розумієте — ні на які хвилі не вистачить — прямим шматком ваша спідниця повисне і буде представляти досить сумне видовище))

2. Розрізаємо тканина по лінії талії, тобто отмеряете знизу (!) довжину спідниці + 5 см — берете ножиці і ріжете!

3. Выкраиваете верхню частину плаття. Не буду розписувати цей пункт — ви або берете будь-яку бурду і перечерчиваете викрійку самого простого топа/блузки, або забиваєте в гуглі топ викрійка, або обводите свою улюблену майку… варіантів мільйон — головне, що це займе 10 хвилин, у вас буде всього 2 деталі — перед і спинка, і на вашому шляху не трапиться ніяких ускладнень у вигляді виточок, блискавок і т. д. і т. п.

4.Выкраиваете спідницю.

Берете частину тканини, складаєте рівно навпіл, з протилежного від згину боку отмеряете 10-12 см в бік згину тканини( спідниці на запах) і відкладаєте вниз діну рівну самій короткій довжині вашої спідниці спереду плюс пара див. Далі через кутову точку і отриману проводите діагональну лінію, яку внизу закінчуєте плааавным півколом ( все це я геніально зобразила на малюнку))

Викроюємо те, що вийшло.

5. Сметываем, приміряємо — виправляємо, що не так сидить, якщо все в порядку — починаємо шити!)))

6, Обрабатывам верх сукні. Послідовність вказана на малюнку

— Плечові шви — проста пряма строчка + обметываем або зигзаг, якщо немає оверлока

— горловина — найлегше скористатися лапкою-равликом, вона відразу підгинає тонку тканину в 2 рази, виходить красиво і легко)

Верхня частина сукні готова!

7. Обробляємо низ сукні роликовим швом з допомогою оверлока, або подвійним підгин з допомогою тієї ж равлики, як горловину.

8, Пришиваете верх до низу, вставляєте гумку — вуаля, плаття готове!))))

Не забувайте кожен шов проутюживать.

І не забувайте перевірити, наскільки прозора ваша тканина — возмоджно, доведеться пришити знизу коротку спідницю з тієї ж тканини, щоб не шокувати оточуючих) Перевірити це краще в магазині, тому що тоді потрібно взяти тканини більше відповідно на довжину спідниці

Я наприклад, про це не подумала, тепер от буду дошивать)) на фото нижче видно, як зрадницьки веде себе сукню при спалаху. Так що чсейчас воно у мене без гумки і без підкладки — все буде завтра.

Ось, як-то так. Вибачте, що замість викрійки виклала покрокову інструкцію — але, я думаю, ви мене зрозумієте. ні лінійки, ні сил, щоб все це робити — сьогодні не було. Крім того, я думаю, тут отже все простіше нікуди. Бажаю вам багато красивих і яскравих суконь, і щоб було куди їх надеватьи кого радувати (крім себе коханої, природно)

Короткий опис статті: майстер клас по шиттю Як зшити гарне плаття (майстер-клас). Майстер-клас з катом: Я сьогодні познайомилася вконтакте з дуже цікавою дівчиною Аліною, вона багато чого цікавого і робить, Як зшити гарне плаття (майстер-клас), прості викрійки,своїми руками,плаття,майстер-клас, вулична мода, мода, мода 2014, мода 2015

Джерело: Як зшити гарне плаття (майстер-клас) / Прості викрійки / ДРУГА ВУЛИЦЯ

Також ви можете прочитати