Як зшити дитяче плаття самостійно. Майстер-Клас . Красиво шити

24.08.2015

Плаття для Вашої Принцеси!

Серпень 4th, 2011

Як зшити дитяче плаття самостійно. Майстер-Клас . Красиво шити
— Спочатку я буду принцесою. і я буду жити в чарівному замку! – говорила я, натягуючи на голову тюлевую фіранку і стрибаючи на ліжко, яка в цей момент була уявним замком.

— Гаразд! — погоджувалася сестра, яка була старша і вже вміла поступатися молодшим в грі.

Після починалося найцікавіше. Ми придумували, що принцеса буде нудитися в башті, вкрадене злим чарівником, а принц, долаючи всі перешкоди (гори, річки і злих драконів) врятує принцесу!

Звичайно, «принцесі» діставалися найкрасивіші вбрання. мамині намиста і туфлі, для неї мастерились спідниці з тюлю, а іноді в хід йшла НАВІТЬ мамина фата!

У цей момент, кожна з нас, маленьких дівчаток, вірила, що вона справжня красуня і гідна любові принца. Чому я розповідаю вам цю історію з дитинства?

Психологи і вчені вже довели, що всі важливі життєві уроки ми виносимо з дитинства. Саме дитячі переживання і враження відкладають відбиток на все життя і те, якими будуть ці враження і спогади, залежить від нас дорослих, в першу чергу.

Що важливо для маленької дівчинки? Щоб мама і тато любили і хвалили її, казали, яка вона красива, підкріплюючи слова діями. Тоді в душі в дівчинки народжується впевненість, що вона потрібна в цьому світі, її самооцінка зростає і жити далі з такою впевненістю їй набагато легше, погодьтеся.

Наше життя має дві сторони — духовну і матеріальну. Тому якщо дівчинка буде чути лише слова про своїй красі і унікальності, а в дзеркалі бачити недоглянуту, неопрятную, в некрасивою одязі, дівчинку — результату не буде!

І завдання нас, дорослих поряд зі словами вчити дівчинку охайності, вміння доглядати за собою, красиво одягатися, прищеплюючи з дитинства смак при виборі одягу, яка повинна підкреслювати достоїнства і приховувати недоліки.

Робити це потрібно делікатно, підкріплюючи власним прикладом, вибираючи одяг в магазині або створюючи її власними руками .

Згодна, не всі це можуть, але навчитися, при бажанні, може кожен.

— Це не так-то просто, освоїти технологію розкрою та пошиття одягу, я сама не зможу – заперечите ви!

Так, це не просто, але почніть з освоєння одного виробу, потренуйтеся на ньому, і, відточуючи навички, ви зможете освоїти цю непросту науку, радуючи себе і близьких нарядами, які підходять вам і створені тільки для вас і ваших близьких!

Почніть, наприклад,з пошиття дитячого сукні. Навчитеся шити вбрання для вашої дівчинки, підбираючи, ту модель і з тих матеріалів, які подобаються вам і їй. розвиваючи при цьому смак і прищеплюючи звичку завжди добре виглядати. Такі навички знадобляться і вам і вашій маленькій дівчинці. Допомагаючи їй здійснювати мрії в малому, ви навчите її вірити у здійснення великих мрій!

Перетворитеся на добру фею, даруйте дівчинці красиві сукні, як у принцеси! Ви переконаєтеся, що це не так складно, як здається.

Спеціально для тих, хто хоче навчитися шити дитячі плаття своїми руками, я створила МАЙСТЕР-КЛАС по розкрою, пошиття та моделювання сукні для дівчинки, завдяки якому ви зможете самостійно будувати викрійки, шити і моделювати дитячі сукні. Докладна інформація про Майстер – Класі ТУТ.

Не пропустіть шанс не тільки навчитися шити унікальні сукні (в єдиному екземплярі тільки для вашої дівчинки), але і закласти «перші цеглинки» у фундамент дорослому житті вашого маляти.

Отже, вся інформація про Майстер — класі з пошиття, розкрою та моделювання сукні для дівчинки ТУТ.

Ваші запитання та зауваження пишіть в коментарях до статей в блозі або за адресою електронної пошти: krasselen@gmail.com

Бажаю удачі, Олена Красовська блог Красиво шити не заборониш!

Короткий опис статті: майстер клас по шиттю Докладний опис і фото всіх технологічних операцій пошиття, розкрою і моделювання сукні для дівчинки. Вчіться самі шити дитячі наряди плаття для дівчинки,дитяче плаття,зшити самої плаття дитяче,як зшити дитяче плаття,сукня,шиємо для дівчинки,шиємо самі

Джерело: Як зшити дитяче плаття самостійно. Майстер-Клас | Красиво шити не заборониш!

Також ви можете прочитати