Як зробити квілінг метелик, квітка своїми руками будинку. Відео

12.10.2015

Що таке квіллінг?

Квілінг — стародавнє мистецтво бумагокручения, яке давним-давно придумали ченці. З тих пір квілінг поширився по світу — в Європі він став улюбленим розвагою шляхетних дам. Але до початку минулого століття про нього майже забули. Відродила моду на квілінг англійська принцеса Єлизавета. Тепер це мистецтво доступне кожному. Сьогодні ми розглянемо основні елементи квілінгу і подивимося навчальне відео та майстер клас з квілінгу. Дивіться також інші вироби з паперу своїми руками в цьому розділі.

Квілінг — прекрасна можливість створити справжній шедевр з тонких смужок скрученої спіралі паперу: це можуть бути і вітальні листівки, рамочки для фотографій, і, об’ємні композиції — ажурні, немов виткані з мережив. Але. як і в будь-якому мистецтві, щоб створити щось по-справжньому прекрасне, потрібно спочатку освоїти ази. Спробуй навчитися робити основні елементи квілінгу на прикладі нескладної композиції з метелики і квітки.

Як зробити квілінг метелик, квітка:
Для виготовлення квілінг метелики і квітки тобі знадобиться:

двосторонній кольоровий папір (це може бути спеціальний папір для квілінгу, яка продається вже порізана на смужки, або кольоровий папір для принтера)

  1. дві дерев’яні зубочистки,
  2. ніж для паперу,
  3. клей ПВА,
  4. картон для основи,
  5. шматочок поролонової губки.

Якщо ти використовуєш звичайну кольорову, а не спеціальну папір для квілінгу. тобі потрібно самостійно нарізати її на смужки шириною близько 5 мм і довжиною до 25 див Візьми олівець і лінійку і розміть край листа відрізками по 0.5 див. Наріж смужки ножем для паперу. Якщо ще не вмієш працювати з таким ножем, то наріж ножицями як можна рівніше смужки.

Короткий опис статті: квіллінг майстер клас Квілінг — прекрасна можливість створити справжній шедевр з паперу! Подивимося відео майстер клас. Розберемося як зробити квілінг метелик і квітка, з Квілінг,відео, майстер-клас, метелик, квітка, своїми руками, робити, композиція, дошка, папір, рамочки, листівки, як, зробити

Джерело: Як зробити квілінг метелик, квітка своїми руками будинку. Відео майстер клас

Також ви можете прочитати