Як вивчити англійську мову самостійно будинку з нуля Хороша робота

02.07.2016

Як вивчити англійську мову самостійно будинку з нуля | Хороша робота

Як самостійно вивчити англійську мову. цінні поради

Хочете їздити по світу і вільно спілкуватися з людьми на міжнародному мовою? Мрієте подивитись улюблені фільми в оригіналі або прочитати великого Байрона в оригіналі? Ви не знаєте як вивчити англійську мову самостійно будинку з нуля і йти до своєї мети? Як це зробити, спробуємо зрозуміти разом.

Що розуміти під самостійністю?

Ні в якому разі не варто розглядати вивчення мови своїми силами як повна відмова від допомоги знаючих людей – вчителів, репетиторів, добре освічених друзів. Іноді сприяння необхідно.

Самостійність логічно розглядати як свободу вибору цілей вивчення, засобів для засвоєння інформації та тривалості процесу засвоєння мови. Зрозуміло, такий підхід доречний лише для тих, хто впевнений у власних здібностях до самоорганізації. Зате, якщо все вийде, ви будете пишатися собою.

З чого почнемо?

Не знаєте, з чого почати вивчати англійську мову самостійно? Звичайно ж, з формулювання мети. Від цього безпосередньо залежить термін вивчення і обсяг. Приклад: якщо вам потрібно поїхати в туристичну поїздку, то пари місяців для засвоєння загальновживаних фраз буде достатньо. Якщо ж ви плануєте стати представником своєї компанії на міжнародному семінарі, то на навчання може піти цілий рік.

Другий крок – аналіз особистих можливостей. У кого-то чудова пам’ять і гідне мовне чуття, а також трохи грошей на літературу. А хтось може собі дозволити поїхати в англомовну країну.

Практичні заняття

Не терпиться знати, як самостійно вивчити англійську мову будинку з нуля? Пропонуємо почати традиційно — з алфавіту, розглядаючи його без відриву від слів. Адже слова несуть сенс, але при цьому складаються з голосних і приголосних. Коли ви відпрацюєте вимову всіх звуків з допомогою аудіозаписів, настане час вивчення слів і поширених виразів. Тільки добре розроблений мовний апарат дозволяє транслювати звуки, нерідко зовсім не схожі на звуки рідної мови.

Слова і вирази можна вчити в будь-якому темпі. Наприклад, взяти за правило щоранку виписувати в блокнот слова за групами (тварини, страви, ступеня споріднення та ін.) і заучувати їх під час поїздки на роботу. Або не лягати спати без 5 нових виразів.

Багато навчаються обирають інший шлях: читають улюбленого автора і виписують незнайомі слова, осягаючи при цьому ще і граматичний лад. Знавці кажуть також про користь прослуховування англомовного радіо і пісень. Як бачите, варіантів маса.

Ваша мета – домогтися розуміння всіх базових слів і виразів. Лише після цього можна приступати до активної мовної практиці та шліфування ваших особистих лінгвістичних «шорсткостей».

Додаткові можливості

Існує безліч сервісів, при використанні яких можливе вивчення англійської мови самостійно онлайн. Знайти їх нескладно, але вибирати доведеться з урахуванням особистих смаків. Як показує практика, своєчасне коректування помилок приносить гідні плоди.

І все ж головне – не лінуватися. Не так і складний англійську, щоб не зуміти його вивчити.

Якщо самостійно все-таки не виходить зверніть свою увагу на курси ЄШКО. Це відома школа. Успіхів вам!

Короткий опис статті: вивчити англійську мову самостійно Цінні поради для тих, хто не знає як вивчити англійську мову самостійно будинку з нуля. | робота та освіта як вивчити англійську мову самостійно будинку з нуля, як вивчити англійську мову

Джерело:
Як вивчити англійську мову самостійно будинку з нуля | Хороша робота

Також ви можете прочитати