Як вивчити англійську. Англійська онлайн

04.07.2016

Як вивчити англійську

Дуже часто люди задаються питанням, як вивчити англійську мову. Але ніхто не задається аналогічним питанням до водіння автомобіля, танців, плавання, малювання, приготування їжі. Питання, «як вивчити музику», «як вивчити бізнес», «як вивчити створення сайтів» звучать дивно. Чому ж питання «як вивчити англійська мова » ні в кого не викликає подиву? Навпаки. У будь-якому курсі можна знайти на нього відповідь і рішення — вчити граматику і вчити слова. Так організовано вивчення англійської мови в усіх ресурсах навчання англійській мові. Результат такого навчання — знання слів і граматики, але не вміння говорити.

Ми вже підійшли до того, щоб замість питань «як вивчити англійську мову », «як швидко вивчити англійську », «як самостійно вивчити англійську » задатися правильними питаннями — як навчитися говорити по англійськи і як навчитися розуміти англійську мову на слух. Як це зробити швидко, самостійно і легко. Правильно задане питання — це половина відповіді.

Щоб навчитися говорити — треба говорити. Саме говорити, самостійно формулювати пропозицію англійською і проговорювати його вголос. Заучування напам’ять англійських текстів чи прослуховування аудіо, (перегляд відео) не є альтернативою. Адже для того, щоб навчитися водити автомобіль, треба самому сідати за кермо і їхати. Сидіння на пасажирському кріслі ніяк не наближає до вміння водити автомобіль. Існують спеціальні полігони та спеціальні автомобілі (з гальмом у пасажира), які дозволяють навчатися водінню не за партою, а за кермом. І в англійській мові існують такі он лайн тренажери, на яких можна вчитися говорити самому, без присутності співрозмовника. І для цього не потрібно знати ні слів, ні граматики. Все це пізнається в процесі розмовної практики на комп’ютері. Ви зможете вивчити англійську з нуля і до вільного рівня. Звучить казково, але це не казка. Це курс «Аудіо англійська».

Розмовна англійська тренажер дозволяє вчити англійську самостійно.

Крім уміння говорити, в освоєнні англійської мови є ще один важливий навик — вміння розуміти англійську на слух. Це найважливіший навик і одночасно самий важкий. Зрозуміти мова набагато складніше, ніж самому висловити думку.

Всі поради, які я коли-небудь чула, пов’язані з розумінням англійської мови, зводилися до одного — слухати англійську мову. Але слухати, це не означає чути. Нижче я не тільки поділюся секретом, ЩО треба робити, щоб навчитися розуміти англійську мову на слух, але і дам інструмент, за допомогою якого можна організувати навчання (вірніше, тренування).

Здоровий глузд підказує, що для того, щоб навчитися розуміти мову на слух, мову треба слухати. Однак, у пасивного прослуховування є кілька слабких місць. Перше з них — неможливість довго утримувати увагу на аудіо тексті. Один і той же англійський текст потрібно прослухати велику кількість разів. Але вже на другий раз його прослуховування стає нецікавим. Уявіть, як би ви 10-15 разів поспіль слухали один і той же улюблений аудіо розповідь російською мовою?

Друге слабке місце — при пасивному прослуховуванні складно вловити різницю між «розуміти» і «здогадуватися», «слухати» і «чути». Тому, щоб навчитися розуміти англійську мову, треба не тільки слухати англійську, але і проговорювати кожну пропозицію. Причому робити це треба, не дивлячись у текст. В цьому і полягає секрет успішного оволодіння мовою. Такі тренування дозволяють навчитися не тільки розуміти англійську мову, але і тренують мовний апарат.

Секрет розуміння англійської мови здається простим і зрозумілим. Однак організувати запропоноване навчання не легко. Потрібно мати можливість багаторазово прослуховувати кожне англійське пропозицію. При необхідності потрібно побачити текст до кожного речення. Чим швидше виконуються всі ці операції, тим ефективніше курс. Якщо використовувати інструменти, що не пристосовані для такого навчання, ефективність від занять зведеться до нуля через втрати часу та уваги.

Спеціально під зазначені вище завдання в курсі «Аудіо англійська» створені онлайн аудіо тренажери. Вони дозволяють запам’ятати слова з частотного словника (саме він лежить в основі курсу) і одночасно вивчити англійську граматику. Список їх можна побачити на сторінці часи англійської мови .

Використання частотного словника дозволяє вивчити англійську мову швидко. Вивчення англійської мови за частотності слів — це найшвидший спосіб оволодіння мовою. Курс створений так, що дозволяє не просто запам’ятовувати 15-20 слів в день, але вчитися швидко говорити в цьому обсязі. Ваш лексикон складе 500 слів в місяць. Це максимальний активний (яким ви будете вміти користуватися) лексикон, який можна вивчити за місяць. Засвоювати інформацію більше зазначеного обсягу (і як наслідок швидше), фізично неможливо. Це підтверджують дослідження вчених.

Онлайн тренажери дають можливість вивчати англійську мову самостійно. Це дуже важливо при вивченні мови. Мова, як будь-який навик, удосконалюється з часом. Чим більше його тренувати, тим краще буде результат. Тому важливо мати ресурс, який дозволить організувати вивчення мови вдома і на тривалому проміжку часу. Через 1-2 роки занять на тренажерах ви досягнете такого рівня володіння мовою, що зможете удосконалювати мову самостійно і безкоштовно. Аудіо книги і фільми допоможуть це зробити. Курс «Аудіо англійська» також доступний безкоштовно, обмеження є тільки на прослуховування і можливість задавати питання викладачеві.

Тренажери аудіо англійської дають відповіді на ряд питань:

1. Як вчити англійську мову

2. Як навчитися розуміти англійську мову на слух

3. Як вчити англійські слова

4. Як швидко вивчити англійська мова

5. Як легко вивчити граматику англійської

6. Як вивчити англійську мову з нуля

7. Як виробити правильну вимову

Короткий опис статті: вивчити англійську мову онлайн Як швидко вивчити англійську мову. Англійська онлайн курс пропонує вивчення англійської мови з онлайн тренажерами, тобто вчити англійську на практиці. англійська, вивчити, laquo, raquo, навчитися говорити, розуміти, самостійно, мови, англійської, вчити, можна, аудіо, щоб слухати, легко, Аудіо, тільки, швидко, такого, граматику, слова, самому, текст, самий

Джерело: Як вивчити англійську. Англійська онлайн

Також ви можете прочитати