Як сплести ялинку з бісеру., Майстер-клас., Майстер-клас., Інструкції з виготовлення подарунків, Подарунки своїми руками .

05.09.2015

Вам знадобиться: бісер 0/9

з = зелений — близько 42 грам;

з = жовтий — 36 штук;

б = білий — близько 3х грам;

c = срібний — 24 штуки;

св = бісер світяться квітів для прикрас 32х10 штук;

BB = коричнева проловка для квітів 0.3 мм;

BD = 40 см дріт для стебел 1 мм.

Схема:

Як сплести ялинку з бісеру., Майстер-клас., Майстер-клас., Інструкції з виготовлення подарунків, Подарунки своїми руками .

Опис роботи:

Зірки (малюнок 1 схеми): Нанизайте 4с (4 срібні намистини) посередині шматка коричневою дроту довжиною 60 см (BB). і просуньте дріт в зворотному напрямку через 3с, пропустивши першу намистину.

Нанизайте 4с на один з кінців дроту, посуньте їх як можна ближче до першого ряду і просуньте дріт в зворотному напрямку через 3с, пропустивши першу (1з) намистину. Повторюйте цю процедуру, поки не отримаєте 6 рядів. Сформуйте з них зірку (див. малюнок 2 схеми).

Верхівка дерева: Працюйте згідно з рисунком 2 схеми. Стовбур: Обидва кінці дроту разом просмикніть через 8з (8 зелених намистин).

Бічна гілка: На кожному кінці дроту виготовити дві гілки наступним чином: нанизати 5з на дріт і протягнути дріт в зворотному напрямку через 4з, пропустивши одну намистину (1з).

Стовбур: Обидва кінці дроту разом просмикніть через 7з.

Бічні гілки зі свічками: На кожному кінці дроту виготовити дві гілки наступним чином: нанизати 7з, пропустивши одну намистину (1з), протягнути дріт в зворотному напрямку через 1з.

Свічка: нанизати 3б (3 білі намистини) + 1е (1 жовту намистину), пропустивши одну жовту намистину (1е), протягнути дріт в зворотному напрямку спочатку через 3б, потім через 5з.

Основа: Дріт для стовбура зігнути навпіл. Обмотайте основу обома кінцями дроту.

відповідно з Основною технікою II виготовте 64 гілки для різдвяної ялинки. На кожній гілці має бути прикраса або свічка (навпіл). Свічку або прикраса виготовляйте після того, як виготовите перший «листок» гілки разом з шийкою (див. схему, місце, позначене зірочкою.) Перед складанням дерева виготовте спочатку всі гілки.

Приклад: Для виготовлення 1 гілки з 4 «листками» і окрасою: 1: Нанизати 5з посередині 20 см BB, кінці дроту скрутити разом з «Шийку» довжиною близько 5 мм

2: Для прикраси: Нанизайте 10св на дріт, намистинки посуньте до самої «Шийці», сформуйте колечко (для цього вставте дріт через першу нанизану намистину — 1св). Обидва кінці дроту перекрутіть пару раз між собою.

3: Нанизайте 5з на один з кінців дроту, відсуньте їх на 5 мм від першої «Шийки», зігніть дріт і закрутіть 5 мм в напрямку виготовленого Прикраси і першою «Шийки».

4: Скрутіть обидва кінці дроту разом з «Ребро» довжиною близько 5 мм

5: Нанизайте 5з на другий кінець дроту, відсуньте їх на 5 мм від «Ребра», зігніть дріт і закрутіть 5 мм в напрямку «Ребра». Повторіть пункт 5 із іншим кінцем дроту.

У відповідності з наступною таблицею виготовте всі гілки Різдвяної ялини. Будьте при цьому дуже точні: рівномірний зовнішній вигляд дерева залежить від довжини окремих гілок:

Як сплести ялинку з бісеру., Майстер-клас., Майстер-клас., Інструкції з виготовлення подарунків, Подарунки своїми руками .

Збірка: Закріпіть гілки поверхами на основі. При цьому гілки, відповідні одній букві (рядку в таблиці) закріплюйте на одному рівні («поверсі»):

починаючи відразу під верхівкою, обмотайте основу коричневою квіткової дротом (BB) зверху вниз 1,5 див.

Закріпіть гілки групи А на одній і тій же висоті навколо основи за допомогою BB (1.5 см).

Закріпіть гілки групи Б на одній і тій же висоті навколо основи за допомогою ВВ (1.5 см).

Продовжуйте, поки всі групи гілок не будуть закріплені на основі. Під останньою групою гілок обмотайте основу коричневою квіткової дротом (BB) 2см.

Готове дерево закріпіть в маленькому квітковому горщику з глиною чи пластилін.

Короткий опис статті: бісер майстер клас

Джерело: Як сплести ялинку з бісеру. — Майстер-клас. — Майстер-клас. — Інструкції з виготовлення подарунків — Подарунки своїми руками .

Також ви можете прочитати