Як краще вчити англійську мову самостійно або з репетитором

01.07.2016

Як краще вчити англійську мову самостійно або з репетитором?

Як краще вчити англійську мову самостійно або з репетитором?


До вивчення будь-якої іноземної мови потрібно підходити з усією серйозністю. Прочитуючи час від часу або прослуховування у пів-вуха аудіо-курсу навряд чи принесуть ефективних результатів. Щоб домогтися результату потрібно певну кількість часу і зусиль. Ми сьогодні не будемо розводитися про те, як важливо докладати зусилля, тема нашої статті – з чого ж почати? Завантажити супер-пупер популярні зарубіжні методики і вивчати їх невблаганно кожен день або вибрати допомогу репетитора? Який спосіб навчання краще за все?

Перед тим як визначитися зі своїм способом навчання, ми б радили визначитися зі своїм початковим рівнем знань, а також кінцевим результатом, який ви хочете отримати. Іншими словами знайти відправну точку і поставити собі мету. Ваша мета може бути самої різної – отримати додатковий кваліфікаційний рівень англійською мовою, навчиться швидко читати тексти технічної тематики, вільно розмовляти з місцевими жителями під час подорожі в будь-яку з англомовних країн. Головне, щоб вона у вас була.

Тепер, коли ви визначилися зі своєю основною метою, переходимо до наступного етапу: визначаємо термін, за який необхідно вивчити мову. Тут або ви хочете витрачати роки на вивчення англійської, або намагаєтеся досягти своєї мети через місяць, вибирайте самі.

Терміни, звичайно ж, повинні бути реальними. Якщо ви не знаєте алфавіту, вивчити досконало мову неможливо (якщо ви не володієте феноменальними здібностями або ваш репетитор прогресивний кваліфікаційний педагог).

Ще один важливий фактор – це психологічні особливості. Наприклад, як ви краще сприймаєте інформацію: візуально або на слух? Наскільки ви відповідальні, дисципліновані, здатні сприймати без сторонньої допомоги. Адже комусь легко даються аудіо-відеоуроки, а комусь просто як повітря потрібна допомога репетитора. Який спосіб навчання вам більше близький: логічний чи інтуїтивний?

Існує думка, що вивчити англійську мову (як і будь-який інший самостійно практично неможливо). Але ми не були б так категоричні – якщо людина, що не знає мову, потрапить в країну, де всі говорять іноземною, знехотя він заговорить на чужій мові. Це при умові, якщо у вас інтуїтивне сприйняття зовнішнього світу. Але якщо ви довго перебуваєте в країні, але так і не засвоїли мову – це говорить про те, що вам потрібна спеціальна програма навчання.

І нарешті, один з найбільш визначальних факторів – це наявність вільного часу і гроші, які ви готові віддати на вивчення мови.

Можна починати вчити англійську мову з дитинства або починати з самих азів.

Стаття прочитана раз(a).

Короткий опис статті: як краще вчити англійську
Як краще вчити англійську мову самостійно або з репетитором? | Вузи, школи, курси Уралу , Вузи, школи, курси Уралу

Джерело:
Як краще вчити англійську мову самостійно або з репетитором?

Також ви можете прочитати