Вязання пінеток гачком для початківців рукодільниць нескладний майстер-клас , FB.

13.09.2015

В’язання пінеток гачком для початківців рукодільниць нескладний майстер-клас

Теплі, м’які і затишні пінетки, зроблені своїми руками, обов’язково зігріють ніжки малюка. Ця перша взуття використовується з самого народження, запобігаючи переохолодження дитини. Вона зручна і красива, а головне — практична. Вязання пінеток гачком для початківців рукодільниць нескладний майстер-клас , FB.
У цій статті ми поговоримо про в’язання пінеток гачком для початківців. Наш майстер-клас нескладний, і тому з виготовленням черевичків зможе впоратися навіть недосвідчена рукодільниця. Робота виконується досить швидко і легко. Приступаємо!

В’язання пінеток гачком (для початківців): майстер-клас

Для виготовлення цього ажурного вироби вам необхідно підготувати гачок № 2,5 і пряжу двох кольорів — бірюзового і білого. Ми використовували дитячі нитки «Пехорка». Бажано, щоб пряжа складалася з вовни і акрилу. В’язання пінеток гачком для новонароджених почнемо з підошви. Як правило, практично всі черевички для крихт виготовляються, починаючи з підошви. Отже, перші три ряди ми будемо в’язати за наступною схемою. Вязання пінеток гачком для початківців рукодільниць нескладний майстер-клас , FB.
Спочатку наберемо п’ятнадцять повітряних петель (інакше — ВП) і пропустимо три петлі. У четверту — виконаємо п’ять стовпчиків з накидом (СН). В наступну петлю провяжем один СН. Повторимо операцію ще дев’ять разів. В останню — зробимо шість стовпчиків з накидом. Тепер перевертаємо наш в’язання і продовжуємо працювати за схемою, тобто робимо десять СН. Завершуємо ряд з’єднувальним стовпчиком в останню ВП підйому. У вас повинна вийти ось така заготовка.Вязання пінеток гачком для початківців рукодільниць нескладний майстер-клас , FB.

В’яжемо підошву пінетки для новонародженого

Другий ряд почнемо з трьох ВП, а потім у першу підйомну петлю провяжем стовпчик з накидом. У шість наступних петель виконаємо за два СН, а потім в десять — по одному. Будьте гранично уважні при провязывании всіх петель. Підраховуйте їх кількість. У наступні шість петель зробіть по два СН. Переверніть в’язання і продовжите роботу за схемою. Завершіть другий ряд сполучної петлею. Ось що у вас повинно вийти (див. фото).Вязання пінеток гачком для початківців рукодільниць нескладний майстер-клас , FB.
Третій ряд: після провязывания трьох петель підйому виконайте один стовпчик з накидом в першу з них, а потім ще один — в наступну петлю підстави. Продовжуйте роботу за схемою: два СН, потім один СН. Повторіть цей елемент ще чотири рази. Після чого виконайте десять петель з накидом і знову повторіть «два СН, один СН» вже шість разів. Провяжите ще десять стовпчиків з накидом. Все, третій ряд готовий. Для його завершення візьміть нитку білого кольору і виконайте з’єднувальний стовпчик. Ось що у вас повинно вийти.

В’язання пінеток гачком для початківців: виконуємо «бортики» виробів

Четвертий ряд виконаємо з білої пряжі, стовпчиками без накиду, при цьому гачок слід вводити за задню стінку петлі. Завершуємо ряд як зазвичай — сполучної петлею. Повторимо схему, виконавши ще коло стовпчиків без накиду. Після провязывания п’ятого ряду закінчимо його сполучної петлею ниткою блакитного кольору. Тепер приступаємо до в’язання «шишечок». Шостий ряд почнемо з двох ВП. Провяжем елемент з двох незакінчених СН і зробимо одну повітряну петлю. Пропустивши одну ВП підстави, оформимо «шишечку», що складається з трьох СН (незакінчених). Провяжем весь ряд з таких шишечок, виконуючи між ними за однією ВП. Завершити низку необхідно з’єднувальним стовпчиком, вводячи гачок у вершину елемента. Сьомий ряд виконуємо за аналогією з шостим, замикаємо його сполучної петлею і обрізаємо нитку.Вязання пінеток гачком для початківців рукодільниць нескладний майстер-клас , FB.

Заключний етап роботи: в’яжемо «мисок» черевичків

Беремо нитку білого кольору і виконуємо початкову петлю. Відзначаємо середину пінетки, вводимо гачок у петлю (за задню стінку «шишечки»). Витягуємо початкову петлю. Подальше в’язання гачком пінетки покроково виглядає так: пров’язуємо «шишечку», що складається з двох ВП і такої ж кількості СН (незакінчених). В наступну петлю виконуємо елемент з трьох незакінчених СН. Таких «шишечок» у загальній складності необхідно зробити чотирнадцять. Після цього пров’язуємо дві ВП, перевертаємо виріб і продовжуємо виконувати «шишечки», причому першу слід зробити з двох незакінчених СН, а наступні — з трьох. Не забувайте виконувати одну ВП між цими елементами. Вязання пінеток гачком для початківців рукодільниць нескладний майстер-клас , FB.
У цілому слід зробити сім елементів. Далі робимо з’єднувальний стовпчик, фіксуючи верхівки шишок з обох сторін. Мисок практично готовий. Тепер робимо «шишечку» з двох незакінчених СН і такої ж кількості ВП, а потім ще одну з трьох СН, вводячи гачок в «ніжку» крайнього стовпчика елемента. Знову виконуємо одну ВП і «шишечку», вводячи гачок так само, як і до цього. Після пров’язуємо ряд «шишечок» у вершину. Завершуємо сьомий ряд за аналогією зі схемою в’язання його початку. Точно таким же чином виконуємо ще два ряди. Замикаємо останній сполучної петлею, використовуючи сині нитки. Ось і все, ми практично завершили наше в’язання пінеток гачком. Для початківців рукодільниць, сподіваємося, наш майстер-клас не здався занадто складним. Тепер залишилося лише зробити ажурну обв’язку. Вона виконується елементарно: за схемою один СН + три ВП. Стовпчики провязываются в кожну наступну петлю попереднього ряду. Ну ось і все, ось така краса у нас вийшла! За аналогією з першою виготовляємо і другу пинетку. Успіхів у творчості!

Короткий опис статті: майстер клас з в’язання гачком Теплі, м’які і затишні пінетки, зроблені своїми руками, обов’язково зігріють ніжки малюка. Ця перша взуття використовується з самого народження, запобігаючи переохолодження дитини. Вона зручна і красива, а головне — практична. У цій статті ми поговоримо про в’язання пінеток гачком для початківців. Наш майстер-клас нескладний, і тому з виготовленням черевичків зможе впоратися навіть недосвідчена рукодільниця. в’язання пінеток гачком для початківців в’язання пінеток гачком для новонароджених в’язання гачком пінетки покроково

Джерело: В’язання пінеток гачком для початківців рукодільниць нескладний майстер-клас — FB.uk

Також ви можете прочитати