Вязання квітів гачком майстер клас . Декор*Інтерєри*Хендмейд

29.09.2015

В’язання квітів гачком майстер клас

Вязання квітів гачком майстер клас . Декор*Інтерєри*Хендмейд
Оскільки я обожнюю в’язання гачком і дуже люблю квіти, вирішила розповісти вам про в’язання квітів гачком. Ділюся з вами двома схемами в’язання і поетапним описом. Якщо ви любите в’язані іграшки спицями. то і квіти, про яких я збираюся розповісти вам також дуже сподобаються.

Як я вже говорила, використовуючи невелику кількість ниток і гачок можна легко створити квіти, які не в’януть, але і не пахнуть. Зате вони дуже красиві. Для такого в’язання зазвичай використовуються бавовняні нитки. Вибирати їх краще жорсткіше, — це потрібно для того, щоб надати необхідну форму пелюсток. Нитки повинні бути тонкими. Добре, якщо в пряжу, яка використовується для в’язання кольорів. буде додано трохи люрексу або віскози. Це додасть квітам в’язання і всьому процесу яскраво виражений блиск, витонченість і красу.

Дуже добре підходять залишки з різних ниток, які у майстрів рукоділля і в’язальниць збираються просто у величезних кількостях. Гачок потрібно вибирати самий тонкий. Це дозволить зв’язати пелюстки з щільною структурою, які будуть добре тримати свою форму. На тих в’язання квітів схемах, які викладені нижче, якраз передбачено використання тонкого гачка.

Схема в’язання квітки передбачає його насаживание на будь-яку основу. Можна взяти тонку дерев’яну або пластикову паличку, обмотати її тонованою папером, і таким чином зробити стеблину квітки. Але краще всього вязані гачком квіти виглядають на живих рослинах, які ще не зацвіли. Також майстри рукоділля часто насаджують їх на стеблинки штучних квітів, з яких попередньо видаляються штучні бутони, а знову пов’язані акуратно прикріплюються на їх місце. Оскільки в’язання кольорів є досить складним процесом, у всякому разі, воно складніше, ніж квіти з паперу. то вам, мої дорогі рукодільниці, не завадять кілька хороших порад по цій темі.

Основні правила та поради:

  1. Починається в’язання квітів гачком завжди з ланцюжка повітряних петельок, які замикаються в кільце методом «полустолбика без накиду».
  2. Квіти в’яжуться у відповідності з даною нижче інструкцією стовпчиками, по колу, без накиду. При цьому початок робочої нитки забираємо всередину, для того щоб потім відрегулювати розмір серединки (отвори) квітки.
  3. Якщо в’язати по колу, кожен коло необхідно закривати за допомогою одного полустолбика без накиду і в задню стінку петлі нашого першого стовпчика без накиду.
  4. На малюнку під номером 4 в’язання квітки здійснюється по спіралі. Сама спіраль утворюється передніми (на малюнку вони більш темні) стінками петель. При круговій схемі в’язання кожен круг необхідно закривати за допомогою полустолбика без накиду за задню стінку 1-го стовпчика.
  5. Для пелюсток початок нової робочої нитки вводиться під передню стінку 1-го стовпчика без накиду.
  6. Передні стінки петель обв’язуються пелюстками згідно інструкції, представленої у в’язанні квітів схемою, наведеною нижче.

Нижче дві схеми — нарцис і первоцвіт.

Короткий опис статті: майстер клас з в’язання гачком Оскільки я обожнюю в’язання гачком і дуже люблю квіти, вирішила розповісти вам про в’язання квітів гачком. Ділюся з вами двома схемами в’язання і поетапним В’язання квітів гачком, в’язання квітів, квіти в’язання, в’язання квітів схеми, схема в’язання квітки, в’язання гачком, майстри рукоділля, В’язання гачком,Майстер-клас

Джерело: В’язання квітів гачком майстер клас | Декор*Інтер’єри*Хендмейд майстер-класи

Також ви можете прочитати