Вступ . Декоративні квіти з тканини, Книга . WebFermer-ВебФермер бібліотека

19.02.2017

Кондитерські вироби і випічка

Кондитерські вироби і випічка – мрія для ласунів! Цукерки, зефір, пастила, лукум і, звичайно, солодка випічка – печиво, пряники, вафлі, тістечка, кекси, тістечка та рулети – весь цей чудовий ароматно-ванільний світ неймовірно привабливий і для дорослих, і для дітей.

Але не тільки ми не можемо прожити без солодощів. Наші далекі предки теж любили поласувати. Першими солодощами в світі був мед і солодкі фрукти – свіжі і сушені. Так тривало до XI століття, поки хрестоносці, повертаючись з хрестового походу, не привезли з Ближнього Сходу цукровий очерет. Цукру, який отримували з цукрової тростини, було дуже мало, а тому коштував він неймовірно дорого. Відповідно і солодощі в Середні століття були по кишені тільки дуже заможним людям. І тільки в XVIII столітті, коли в Європі вивели цукровий буряк і навчилися з неї робити цукор, ціна на цей продукт значно знизилася. З цього моменту кондитерське мистецтво стало розвиватися в повну силу. Саме тоді вперше прийшла ідея відокремити яєчні білки від жовтків і збивати їх з цукром. Так з’явилися перші бісквіти, безе і заварний крем.

Солодка випічка з’явилася, звичайно, значно пізніше, але відомо, що в Єгипті, Стародавній Греції і Стародавньому Римі пекли солодкий хліб, який готували з добавленням жиру, молока і меду. Вироби на основі цукру вперше з’явилися у V столітті нашої ери, коли в Персію і Індію стали привозити цей продукт. Спочатку солодкий хліб готували тільки по святах і він мав ритуальне значення. Звичайно, стародавні рецепти випічки сильно відрізнялися від тих, до яких ми звикли сьогодні. Можна сказати, що та випічка, яку ми всі любимо, з’явилася не так вже й давно. Лише в XVIII столітті навчилися отримувати білу пшеничне борошно дрібного помелу і відокремлювати її від висівок. І тепер до столу з нагоди родинних урочистостей стали подавати перші торти, начинені вершками, варенням, марципаном і фруктами. У XIX столітті настала ера изысканнейшей випічки. Кондитери винаходили все нові і нові рецепти, за якими ми готуємо до цих пір.

Історики кулінарії вважають, що термін «випічка» придумав знаменитий французький кухар Марі-Антуан Карем, який працював при дворі імператора Олександра I. Цим словом він називав приготовлені їм пиріжки, торти і іншу смачну випічку .

Тісто, з якого готують випічку може бути прісним або дріжджовим. До прісного тесту відносять заварне, листкове, здобне, бісквітне, повітряне та пісочне. До дріжджове – просте, листкове дріжджове і здобне дріжджове.

Начинки для випечених виробів також різноманітні. Для солодких пирогів і пиріжків це може бути начинка з сиру, фруктів і ягід. Тістечка, торти, рулети і деякі види печива начиняють вершковим, білковим, заварним, сметанним, шоколадним, горіховим, фруктовим кремом, просочують їх сиропами і прикрашають глазур’ю і помадкою.

На нашому порталі «Мільйон меню» ми раді запропонувати вам більше двох з половиною тисяч рецептів кондитерських виробів і випічки зі всіх кінців світу, які по праву можна віднести до числа кращих. Тут є і випічка на швидку руку. і прості рецепти випічки для початківців, і рецепти складніше для майстрів кулінарії зі стажем, рецепти легкої випічки. Практично до кожного рецептом є фото. де вподобане блюдо можна побачити, як кажуть, у всій красі. Будьте впевнені: на «Мільйон меню» кожен знайде собі рецептик за смаком, і ваша домашня випічка завжди буде дивувати і захоплювати ваших близьких!

3483 рецепта в категорії «Кондитерські вироби і випічка»

Короткий опис статті: солодка випічка на швидку руку В розділі КОНДИТЕРСЬКІ ВИРОБИ І ВИПІЧКА на порталі «Мільйон меню» ми пропонуємо вам найкращі рецепти солодощів з усього світу. Ласуєте самі і пригощайте своїх рідних і друзів по святах і буднях! Кондитерські вироби, випічка, кулінарні рецепти, рецепти страв, рецепти з фото, Мільйон Меню

Джерело: Кондитерські вироби і випічка — кулінарні рецепти. Мільйон Меню

Також ви можете прочитати