Визначення рівня англійської мови Учням engblog.ru

04.07.2016

Визначення рівня англійської мови

Щоб не пропустити нові корисні матеріали, підпишіться на оновлення сайту

Визначте рівень на сайті нашої школи, виконавши авторський тест на знання англійської —

Від багатьох людей часто доводиться чути фразу: «Мій друг (брат, дружина і т. д.) досконало володіє англійською мовою». Але, по-перше, поняття про досконалість у всіх різне, а по-друге, наскільки досконалі ви в цьому питанні насправді, допоможуть дізнатися самі різні тести. Визначення рівня англійської мови – це те, з чого починається або продовжується його вивчення. Визначити рівень мови необхідно, хоча б для того, щоб дізнатися, наскільки ви просунулися в цьому процесі. Крім того це знадобиться, якщо ви вирішили вчити англійську мову по Skype. щоб викладач міг зрозуміти, з чого почати навчання.

Як визначити рівень володіння англійської мови

У відповідності з рекомендаціями British Council. розрізняють наступні рівні володіння англійською мовою:

Отже, визначення рівня англійської мови починається з рівня «Beginner », або нульового. Це саме той рівень, який мають ті, хто ніколи не вивчав англійську мову. Це той рівень, який дасть вам уявлення про англійську мову і озброїть вас початковими знаннями. До речі, багато викладачі курсів точно визначають, скільки часу вам знадобиться для оволодіння англійською мовою. Якщо ви почуєте точні терміни – ідіть негайно. Оволодіти мовою – це значить осягнути неосяжне. Мовою можна опанувати в якійсь мірі, але не можна знайти те, що вам непідвладне – живий організм. Адже мова – це живий організм, який постійно зростає, постійно змінюється.

Elementary – ви можете спілкуватись на самі елементарні теми, але, на жаль з невеликим словниковим запасом. Якщо ви отримали при тестуванні даний рівень після багатьох місяців навчання, не впадайте у відчай. Діє правило – мало затратив – мало отримав! А якщо цей рівень — нагорода, значить, ви наближаєтеся до наступного рівня…

Існують певні складнощі з визначенням рівня англійської мови Pre-Intermediate. Як і все в світі, цей відносний рівень. Причиною тому є дуже тонка грань між цим рівнем і наступним, але, тим не менше, вважається, що учні з цим рівнем повинні не тільки адекватно використовувати англійську мову в знайомих ситуаціях, але і не повинні губитися в незнайомих.

Intermediate. Ви можете розуміти англійську мову і ефективно спілкуватися з носіями мови в життєвих ситуаціях, все ж іноді відчуваючи при цьому утруднення.

Upper-Intermediate. Ви зможете більш-менш успішно використовувати англійську мову в різних ситуаціях. Цей рівень знань для тих, хто припускає початок роботи або навчання закордоном.

Рівень Advanced передбачає використання англійської мови майже в такому ж обсязі, як і російську мову, але інколи допускаючи незначні помилки.

На нашому сайті ви можете визначити свій рівень володіння мовою, пройшовши наступні тести:

  • Комплексний тест на визначення рівня англійської мови на сайті нашої школи
  • Тест на визначення рівня: Beginner або Elementary ?
  • Тест на визначення рівня: Elementary або Pre-Intermediate ?
  • Тест на визначення рівня: Pre-Intermediate або Intermediate ?
  • Тест на визначення рівня: Intermediate або Upper-Intermediate ?
  • Тест на визначення рівня: Upper-Intermediate або Advanced ?

Визначити рівень ваших знань англійської мови ви також зможете на відповідних ресурсах в Інтернеті:

  • http://www.efl.ru/tests/grammar_int — тест на знання граматики
  • http://www.languagelink.ru/services/english/onlinetest/ — комп’ютерний тест від курсів англійської
  • http://infoenglish.info/tests – різні тести з англійської мови

іноземна Мова, як і рідна, можна вивчати все життя, бо немає межі досконалості!

Короткий опис статті: рівень англійської мови Визначте рівень на сайті нашої школи, виконавши авторський тест на знання англійської — Від багатьох людей часто доводиться чути фразу: «Мій друг (брат, дружина і т. д.) досконало володіє англійською мовою». Але, по-перше, поняття про …

Джерело: Визначення рівня англійської мови ‹ Учням ‹ engblog.ru

Також ви можете прочитати