Вивчення іспанської мови з нуля! Іспанська онлайн безкоштовно

04.07.2016

Вивчення іспанської мови з нуля!

Захотіли вивчити іспанська мова просто для розваги, або вам подобається як він звучить, чи ви не можете жити без серіалів на іспанською мовою? А може бути ви займаєтеся танцями: сальса, бачата — а ваш викладач говорить на іспанською і ви не можете знайти з ним спільну мову? Або ви без розуму від іспанської музики? Або macho? Причин може бути багато. Але з чого ж почати?

Не хвилюйтеся, Лингуст знає з чого почати вивчення іспанської мови. Спеціально для початківців з нуля був оформлений популярний самовчитель Оскара Перлина (Oskar Perlin, ©) Курс складається з 60 уроків + урок фонетики. Головною метою є освоєння основних правил вимови та граматики, підготовка для самостійного читання іспанської літератури. Тексти уроків починаються від самих елементарних і закінчуються уривками з творів відомих іспанських письменників. Для закріплення матеріалу дано спеціальні вправи з формами введення ваших відповідей і ключі для перегляду відповідей, даних курс іспанської мови. Для перегляду відповіді, потрібно провести мишкою по ключу:
.

Уроки рекомендується опрацьовувати в наступному порядку (натисніть)

  1. Прочитати текст про себе, домагаючись загального його розуміння. При читанні слід користуватися словником, поясненнями до текстів і слів.
  2. Прочитати вголос текст, звертаючи увагу на вимову та наголос.
  3. Докладно ознайомитися з граматичними поясненнями до даного уроку.
  4. Прочитати ще раз текст. Читаючи текст, вивчить слова і конструкції пропозицій, постійно повертаючись до відповідного місця тексту. Цей метод дає більш позитивні результати, ніж механічне заучування окремих слів без тексту.
  5. Виконати вправи.
  6. Перевірити по ключу засвоєння уроку та правильність виконання вправ. Пам’ятайте, що тільки після самостійного виконання вправ можна звернутися до ключа.

Займатися треба систематично і регулярно, з невеликими перервами. Засвоєння кожного уроку, від першого до шостого, не повинно тривати більше однієї години, подальші уроки вимагають більше часу, проте час їх засвоєння не повинно перевищувати 2-3 годин.

Розташування матеріалу і спосіб розподілу його в окремих уроках дають можливість успішного засвоєння основ іспанської мови .

Перейти к -› списком уроків ‹- (Натисніть)

Вивчення іспанської мови дає доступ до багатої художньої літератури, представниками якої є цілий ряд відомих письменників Іспанії та Латинської Америки.

Необхідно також пам’ятати, що іспанська мова належить до передової групи мов світового значення. Володіє цією мовою близько 500 млн. чоловік (з урахуванням тих, для кого іспанська є другою мовою). Він є однією з офіційних мов, визнаних в ООН.

Крім усього іншого, іспанська мова стає все більш важливим в бізнес-середовищі, а латиноамериканське населення стрімко збільшується в США, це говорить про те, що знання мови стає з кожним роком все більш необхідним.

А вчити іспанську простіше простого. Бо?більша частина слів схожа на слова з англійської мови. Вимовляються вони майже також як і пишуться, на відміну, наприклад, від французької мови. До того ж звуки дуже близькі до російської мови .

Напевно, ви знайшли щось цікаве на цій сторінці. Порадьте її одному! А краще розмістите посилання на цю сторінку в інтернеті, вконтакте, блозі, форумі та ін Наприклад:

Вивчення іспанської мови

Короткий опис статті: онлайн навчання безкоштовно Вивчення іноземних мов з нуля — для тих, хто раніше не вивчав іноземну мову, але бажає вивчити його самостійно. іноземна мова, англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, турецька, українська та російська для іноземців, китайська, японська, корейська, польська, чеська, іврит, вивчення, навчання, уроки, онлайн, з нуля, самостійно, безкоштовно

Джерело: Вивчення іспанської мови з нуля! Іспанська онлайн безкоштовно

Також ви можете прочитати