Вивчення англійської мови, вивчаємо англійську за 3300 рублів

30.06.2016

Вивчення англійської мови

З вчення англійської мови для всіх віків і будь-якої кишені Вам пропонують курси англійської мови в Москві «Аллада»! Заняття проходять в 2-х хвилинах від м. Барикадна, а також, м. Чеховська, Пушкінська і Тверська, Жовтнева, Бауманська і ВДНГ.

Вивчення англійської мови — найважливіший елемент для успішного навчання, побудови гарної кар’єри, це необхідний атрибут для активної і сучасного життя.

Звичайно, Ви можете вивчати англійську мову самостійно, купити книжок, посібників, скачати програми з вивчення англійської мови, користуватися різними онлайн сервісами. Але краще звернутися до професіоналів: ніщо не замінить системні і регулярні заняття з компетентним викладачем.

Ми пропонуємо Вам вивчення англійської мови в Москві за комунікативною методикою британської PEARSON за допомогою Total English New, в міні-групах не більше 10 чоловік або індивідуально .

Вивчаємо англійську за 3300 рублів на місяць в Москві

Вивчення англійської мови на курсах «Аллада» передбачає 2 режиму відвідування — обмежений і немає (безлімітний). Якщо Ви укладете договір на 3 місяці або менше, то Ви зможете займатися 2 рази на тиждень по 2 академічні години. У разі укладення договору на 3 місяці у Вас буде можливість відвідати не більше 24 занять.

Абонемент на вивчення англійської передбачає вивчення Вами англійської мови у зручний для Вас час і в зручному місці, без обмежень. Відвідуйте будь кількостей занять і в будь-який час! Абонемент на вивчення англійської — це договори на 6, 9 і 12 місяців. Це, свого роду, безлімітне вивчення англійської мови.

Ми відкриті для Вас щодня з 10 ранку до 22 вечора, 7 днів на тиждень без вихідних, свят і перерв на обід.

Записуйтеся на співбесіду і приходьте на 1 -е безкоштовне заняття! Всі подробиці за телефоном: +7 (495) 236-74-95

Вивчення англійської мови у центрі «Аллада» проводиться за сертифікованою програмою PEARSON | LONGMAN світового лідера в області методології вивчення англійської мови з більш ніж 300-річною історією.

Вивчити англійську просто та легко

Для вивчення англійської ми використовуємо тільки актуальні навчальні матеріали 2013 і 2014 років випуску і сучасні інтерактивні програми, які дозволять Вам проводити час в нашому центрі не тільки з користю, але і з задоволенням.

В рамках нашого розмовного клубу англійської мови, ми продовжуємо вивчення англійської, відвідуючи кінотеатри з фільмами на мові оригіналу, актуальні тематичні вечірки та виставки. Ми намагаємося показати, що не треба відокремлювати від вивчення англійської від звичайної життєдіяльності. Так, процес навчання йде ефективніше і цікавіше!

Центр вивчення англійської мови «Аллада». Ми зробимо англійську і Вашим язиком!

Короткий опис статті: безкоштовне вивчення англійської Вивчення англійської мови для всіх віків і будь-якої кишені — центр англійської мови Аллада! Заняття проходять в 2-х хвилинах від м. Барикадна, а також, м. Чеховська, Пушкінська і Тверська, Жовтнева та ВДНГ Телефонуйте! +7(495)236-74-95 вивчення англійської мови, вивчення англійської, вивчити англійську

Джерело: Вивчення англійської мови, вивчаємо англійську за 3300 рублів на місяць в Москві, вивчити англійську

Також ви можете прочитати