Вироби в техніці квілінгу своїми руками до 8 березня. Майстер-клас.

01.08.2015

Вироби в техніці квілінгу – своїми руками до 8 березня. Майстер-клас. Вироби

Квілінг для початківців: красива коробочка або листівка в подарунок

3,2 5 Вироби в техніці квілінгу своїми руками до 8 березня. Майстер-клас.
Вироби в техніці квілінгу своїми руками до 8 березня. Майстер-клас.
( 148 оцінок) Оцінити статтю

Багато чули про квиллинге — мистецтво виготовлення виробів з скрученого паперу. Красиво, але занадто трудомістко — так думає про квиллинге більшість початківців. Напередодні 8 березня пропонуємо все ж освоїти цю техніку з допомогою нашого майстер-класу, і краще — разом з дітьми. Отримати задоволення від роботи і виготовити чудові поробки вам допоможе гофрокартон — діяти з ним набагато простіше.

Вироби в техніці квілінгу своїми руками до 8 березня. Майстер-клас.

Зазвичай в техніці квілінгу, або бумагокручения, працюють з вузькими смужками кольорового паперу. Ми ж пропонуємо використовувати смужки кольорового двошарового мікрогофрокартону. Приставка «мікро» означає, що хвиля паперового шару дуже дрібна. Це робить картон м’яким і податливим в роботі.

Дуже добре, якщо гофрокартон пофарбований «в масі» тоді при розрізуванні зріз теж буде кольоровим. Продаються смужки кольорового гофрокартону у вигляді наборів. У ньому можуть бути смужки різних кольорів — мікс або смужки тільки одного кольору. Зазвичай смужки мають ширину 1 см і довжину 50 див.

Для виготовлення великих деталей смужки просто склеюються кінцями з нахлестом 3-5 мм. Якщо нахлест зробити більше, то місце з’єднання буде дуже помітно в готовій роботі. При склеюванні смужок звертайте увагу, щоб гофровані та гладкі сторони не плуталися.

Якщо вам не вдалося придбати вже готові смужки, самостійно наріжте на смужки листи звичайного кольорового гофрокартону. Вони, як і кольоровий папір, продаються наборами або окремими аркушами в відділах товарів для творчості. Використовуйте для розрізання великі гострі ножиці і обов’язково робіть на гладкій стороні гофрокартону попередню розмітку ліній розрізу. Наносити розмітку найкраще спеціальною металевою паличкою з маленькою кулькою на кінці або кульковою ручкою з порожнім стрижнем. Можна також нарізати лист гофрокартону на смужки за допомогою макетного ножа і довгої металевої лінійки.

Вам також знадобиться:

 • великі ножиці;
 • маленькі ножиці;
 • дерев’яні зубочистки (для скручування смужки, нанесення клею і видалення його надлишків);
 • макетний ніж для розрізання готових деталей);
 • пластикові оченята з рухомими зіницями.

Пропонуємо виготовити в техніці квілінгу прикраса для коробочки — це може бути коробка для рукоділля в подарунок мамі або бабусі або настільна коробочка для дрібниць — така сподобається будь-якій дівчинці. На стінках коробочки ми розмістимо аплікацію — метелика, бабку і гусеницю, тому вибирайте контейнер з високими бортиками.

Перед початком роботи обклейте коробочку з усіх боків красивою папером або шпалерами. Тон повинні бути світлим, щоб на ньому не губилися наші вироби з гофрокартону.

Для роботи вам буде потрібно 3 пари маленьких пластикових вічко, а також смужки гофрокартону наступних кольорів і розмірів:

Для метелика семи різних кольорів (по 4 смужки кожного кольору) 28 шт. 15 см х 0,5 см

Чорного кольору 2 шт. 10 см х 0,5 см, 1 шт. 5 см х 0,5 см

Блакитного кольору 3 шт. 15 см х 0,5 см, 3 шт. 10 см х 0,5 см

Чорного кольору 1 шт. 15 см х 0,5 см, 5 шт. 10 см х 0,5 см, 5 шт. 6 см х 0,5 см

Зеленого кольору 1 шт. 40 см х 0,5 см, 5 шт. 20 см х 0,5 см, 2 шт. 10 см х 0,5 см, 1 шт. 6 см х 0,5 см

Фігурки метелики, бабки і гусениці, які ми пропонуємо виготовити, можуть прикрасити і саморобну листівку з привітанням. Якщо не вистачає часу або майстерності для виготовлення коробочки, листівка до 8 березня, зроблена своїми руками, — те, що треба.

Метелик

 1. Візьміть 7 смужок різного кольору розміром 15 см х 0,5 див. Склейте їх в «мітелко», тобто нанесіть крапельку клею на кінчик однієї смужки (з гофрованого боку), зверху прикладіть кінчик наступній смужки іншого кольору, місце склеювання щільно защипайте. Приклеюйте таким чином інші смужки. Всі смужки повинні бути укладені гофрованої стороною назовні. Таких заготовок-«мітелочок» треба зробити 4 шт. Послідовність кольорів у фразах повинна бути однаковою.

Вироби в техніці квілінгу своїми руками до 8 березня. Майстер-клас.

 1. Візьміть одну заготовку-«мітелко» і розташуйте її перед собою так, щоб гладка сторона смужок була звернена вгору, а гофрована вниз. Ножицями укоротіть верхню смужку до 6 див. Кожну наступну смужку відрізайте так, щоб вона була довший за попередній на 1,5 см. Остання смужка повинна залишитися неукороченной.

Вироби в техніці квілінгу своїми руками до 8 березня. Майстер-клас.

Вийшла заготівля-«драбинка». Так само скоротити ще одну заготовку-«мітелко». Решта 2 заготовки укорачивайте, залишивши першу смужку довжиною 3 см, а за кожну наступну довший за попередній на 1 див. Остання смужка буде довжиною 9 див. В результаті у вас повинно вийти 2 пари заготовок-«драбинок»: одна пара коротше, інша — достовірніше.

 1. На вільний кінчик кожної смужки (з гладкою боку) нанесіть краплю клею. Загніть петлею саму коротку смужку і приклейте її до місця, де вже склеєні пучком всі смужки. Кожну наступну смужку огибайте навколо попередньої і приклеюйте її кінчик поверх кінчика попередньої смужки. Вийшла ажурна заготівля з кольорових петельок.

Вироби в техніці квілінгу своїми руками до 8 березня. Майстер-клас.

 1. Перетворіть в ажурні заготовки решта «драбинки». Защипайте закруглений край великих заготовок. Це будуть верхні крила метелика. 2 заготовки меншого розміру будуть нижніми крилами — залиште їх закругленими.

Вироби в техніці квілінгу своїми руками до 8 березня. Майстер-клас.

 1. Скрутіть в щільний диск 1 чорну смужку розміром 10 см х 0,5 див. Кінчик смужки приклейте. Вийшла голова метелики.
 2. Візьміть 1 чорну смужку розміром 5 см х 0,5 см і розрізати її вздовж навпіл, але не до самого кінця. За допомогою дерев’яної зубочистки підкрути кінчики розрізаною смужки. Вийшли вусики метелики.
 3. Скрутіть в нещільний диск 1 чорну смужку розміром 10 см х 0,5 див. Надайте диску форму довгої краплі. Це буде тіло метелика.

Вироби в техніці квілінгу своїми руками до 8 березня. Майстер-клас.

 1. Зберіть деталі метелики в єдине ціле. Спочатку приклейте вусики до голови. Потім просто розкладіть всі деталі на одній стороні коробочки. Знайдіть найбільш вдале розташування кожної деталі і тільки після цього приклейте до поверхні. Можна приклеїти метелику маленькі пластикові оченята.

Стрекоза

 1. Крила робляться так само, як і крила метелика, тільки з трьох смужок. Для верхніх крилець візьміть 3 блакитні смужки розміром 15 см х 0,5 см, а для нижніх — 3 блакитні смужки розміром 10 см х 0,5 див.

Вироби в техніці квілінгу своїми руками до 8 березня. Майстер-клас.

 1. Візьміть 11 чорних смужок: 5 шт. розміром 6 см х 0,5 см, 5 шт. розміром 10 см х 0,5 см і 1 шт. розміром 15 см х 0,5 див. Скрутіть кожну смужку в щільний диск. Кінчики смужок приклейте. Вийшли диски трьох розмірів: 1 великий, 5 середніх і 5 малих. Великим диска і трьом середнім надайте форму овалу, сдавив з двох протилежних сторін. На 2 середніх диска приклейте пластикові оченята.

Вироби в техніці квілінгу своїми руками до 8 березня. Майстер-клас.

 1. Зберіть деталі бабки в єдине ціле так само, як і метелика.

Гусениця

 1. Візьміть 1 зелену смужку розміром 40 см х 0,5 см і до половини скрутіть її в щільний диск. Потім візьміть відрізок червоної смужки розміром 5 см х 0,5 см, складіть його навпіл і вклейте між витками зеленої смужки.

  Короткий опис статті: квілінг майстер клас Вироби своїми руками в техніці квілінгу — майстер-клас з фото. Коробочка або листівка в подарунок до 8 березня — квілінг для початківців. вироби з паперу своїми руками квіллінг майстер клас листівка коробочка подарунок 8 березня свято

  Джерело:
  Вироби в техніці квілінгу – своїми руками до 8 березня. Майстер-клас. Вироби

Також ви можете прочитати