Виготовлення квітів з тканини своїми руками на замовлення квіти

19.08.2015

квіти з тканини
Виготовлення квітів з тканини

Після того, як всі «наїлися» речами масового виробництва, аксесуари hand-made знову увійшли в моду. Одним з найпопулярніших аксесуарів зараз є тканинні квіти всіляких відтінків і видів. Виготовлення квітів з тканини стане вдалим рішенням, якщо необхідно здивувати оточуючих незвичайним прикрасою або просто урізноманітнити свій гардероб.

Ці незвичайні і яскраві приналежності туалету відомі модницям вже дуже давно. Виготовлення квітів з тканини веде свою довгу історію з часів стародавнього Єгипту, 3 тисячі років тому, де такі прикраси робили з найтоншого папірусу. Пізніше знатні городяни Стародавнього Риму почали прикрашати вбрання надушенными квітами з тканини — вони слугували не просто доповненням до одягу. але і довше зберігали запах парфумів.

У наші дні квіти з тканини стануть прекрасним доповненням до будь-якого вбрання, і повсякденного і святкового. Такий квітка можна приколоти до сукні або поясу, прикрасити їм туфельки, або прикріпити до сумці в якості елегантного брелока.

Особливо популярні тканинні квіти і букети для весілля — адже такий квітка не зів’яне і не розтріпається, не злякається холоду або спеки, і буде радувати Вас своєю красою стільки, скільки буде потрібно. Крім того, Ви можете бути впевнені, що подібний аксесуар не зустрінете ні в кого — адже квіти з тканини виготовляються вручну в єдиному екземплярі, і двох абсолютно однакових просто не існує.

Декоративні квіти з тканини також стануть стильним прикрасою інтер’єру, що по достоїнству оцінять Ваші гості.

Квіти з тканини для особливих випадків

Так як виготовлення квітів з тканини — тонка і копітка робота, що вимагає досвіду і знання різних технік роботи з матеріалами, краще довірити її майстрові. Він зможе домогтися максимальної подібності живому квітці або ж запропонує Вам екзотичний дизайн прикраси, яке перетворить будь-який наряд, будь то весільну сукню або костюм для тематичної вечірки.

Ви можете замовити в нашій майстерні квіти з тканини будь-якої складності, для будь-якого випадку і настрою. Приходьте, і кожна модна задумка отримає своє втілення!

Короткий опис статті: квіти з тканини майстер клас Виготовлення квітів з тканини стане вдалим рішенням, якщо необхідно здивувати оточуючих незвичайним прикрасою або просто урізноманітнити свій гардероб. виготовлення квітів з тканини, купити квіти з тканини

Джерело: Виготовлення квітів з тканини своїми руками на замовлення — квіти з тканини

Також ви можете прочитати