Виготовлення квітів з тканини майстер клас

11.09.2015

Квіти з тканини – шовкова історія.

Докладніше:

Старт проекту 20 червня 2010р

Завдання, які перед нами поставила замовниця:

1. Аналіз життєздатності ідеї

2. Розробка бізнес-плану

3. Підготовка технічного завдання для виготовлення сайту

4. Виготовлення сайту візитки в максимально короткі терміни з мінімальним бюджетом

5. Розробку і реалізацію стратегії просування сайту.

У процесі виконання цих завдань, початковий список послуг, які замовниця планувала надавати, розширився. Як наслідок, ми отримали замовлення на розробку цінової політики та принципів ціноутворення.

Результат на 01.09.2010 р.

1. Підготовлений бізнес-план.

2. Прийнята цінова політика та визначені принципи ціноутворення на товари і послуги (виготовлення квітів з тканини та індивідуальне навчання).

3.Виготовлений сайт-візитка на базі шаблонів WordPress.

4. Організована фотозйомка готових квітів, і вони розміщені на сайті.

5. Виконана оптимізація сайту під вибрані пошукові запити, розпочато просування сайту у відповідності з прийнятою стратегією.

Результат на 01.11.2010 р.

cvety-iz-tkani.ru/ вийшов в Топ 10 Google по 5 просуваються запитам з 10, і в Топ-10 Яндекса по 4 пошуковим запитам з 10.

2. Відвідуваність сайту знаходиться між 25 і 50 унікальними відвідувачами на добу.

3. Кількість замовлень на квіти з шовку та індивідуальне навчання збільшується.

4. Виконується план оновлення змісту сайту.

На розробку і виконання всіх завдань за вищезгаданим списком у нас пішло 3 місяці. В даний час роботи тривають.

Відгук Ірини:

Квіти з тканини – це мій другий проект, який я здійснювала спільно з компанією «Легко і просто». В цей раз ми відійшли від стандартної схеми створення інтернет ресурсу, коли в першу чергу, саме велика увага приділяється розробці дизайну.

Це рішення я прийняла після обговорення результатів аналізу моєї бізнес ідеї, що зробили хлопці. Ми спростили дизайн, і приділили особливу увагу питанням зручності пошуку інформації та ціноутворення. Це особливо стало в нагоді, коли вже з цього сайту до мене почали приходити клієнти.

Несподівано для мене, у замовників були великі замовлення, в той час як я, створюючи сайт, була орієнтована на індивідуальне навчання. Тому мені було важливо отримати професійну консультацію у цьому тонкому питанні. Результатами цієї консультації я дуже задоволена, оскільки всі отримані цифри, були обґрунтованими і зрозумілими як мені, так і клієнта, а також, враховували інтереси обох сторін.

Пишаюся тим, що відрізняюся від конкурентів у цьому делікатному питанні, тому що саме він є важливим ключем до отримання замовлення.

Спасибі вам, хлопці!

Короткий опис статті: квіти з тканини майстер клас відгуки про компанії Легко і Просто. Анохіна Ірина дякує за виконану роботу квіти з тканини, аналіз бізнес ідеї, відгуки про компанії Легко і Просто.

Джерело: виготовлення квітів з тканини майстер клас

Також ви можете прочитати