Вчити китайську мову онлайн . Навчальний центр Мультиглот

30.06.2016

Навіщо вчити китайську мову?

Китайська мова на сьогоднішній день найпоширеніший на планеті. На ньому розмовляють більш ніж 1, 3 мільярди осіб. Складність у його вивченні представляють ієрогліфи. Їх понад 80 тисяч! Однак не лякайтеся цієї цифри. Знання 500 найбільш поширених ієрогліфів дозволить вам зрозуміти до 80% звичайного китайського тексту. 3000 ієрогліфів Вам буде досить для того, щоб читати газети і неспеціалізовані журнали.

Вивчити цю мову варто хоча б для того, щоб із задоволенням подорожувати по Китаю. Це найдивовижніша країна. Її культура разюче відрізняється від усіх інших. Величезний інтерес у туристів викликають звичаї і традиції китайців, їх національні свята і просто повсякденний уклад життя, який теж мало чим схожий на наш. Ви відкриєте для себе багато нового і дивного і зможете збагатити свій духовний світ.

Китай – золота жила для бізнесу. КНР займає перше місце в світі з виробництва понад 100 видів продукції. Вивчивши китайську мову, Ви отримаєте можливість особисто шукати і підбирати собі партнерів по бізнесу. Так само Ви будете володіти діловою інформацією, зможете брати участь в біржах і аукціонах.

Але і простій людині знання китайської мови може принести користь. На сьогоднішній день є величезна кількість сайтів на китайському, що містять корисну інформацію різного роду.

Великий інтерес представляють фільми і музика на китайському, не має нічого спільного з сучасними американо-європейськими стандартами. Ви отримаєте велике задоволення від перегляду і прослуховування їх в оригіналі.

Вивчення китайської мови – це дуже вигідне вкладення грошей. Ви не тільки розширите свої знання, але й зміцните свої позиції на ринку праці. Немає потреби говорити про те, наскільки цінуються в Росії люди, які знають китайську мову. Ви можете придбати відмінні шанси влаштуватися на високооплачувану роботу при практично повній відсутності конкурентів.

Таким чином, китайський – це та мова, оволодівши яким ви отримаєте приголомшливі можливості для саморозвитку, подорожі і вибудовування кар’єри.

Додати коментар Скасувати відповідь

Короткий опис статті: китайська мова, вчити Китайську мову на сьогоднішній день найпоширеніший на планеті. На ньому говорять китайська мова, вчити китайську мову

Джерело: Вчити китайську мову онлайн | Навчальний центр Мультиглот

Також ви можете прочитати