Вчитель англійської мови . Англійська мова Intelte.ru

19.02.2017

Вчитель англійської мови

Вчитель англійської мови . Англійська мова Intelte.ru
Хочу сьогодні написати який повинен бути вчитель англійської мови. як він повинен викладати, його якості та його особливості. Відразу Хочу всіх попередити — неможливо знайти ідеального вчителя, і не можна знайти ідеального учня — китайська мудрість.

За весь мій час у мене було дуже багато вчителів англійської мови, ними були як і профільні викладачі так і самі носії англійської, з якими я поліпшував англійська.

Не можу сказати хто був найкращим учителем англійської, але були ті кого я можу виділити. Наприклад, коли вчився в коледжі, я ходив на безкоштовні уроки англійської в клуб англійської мови, при університеті. Там був вчитель з великим досвідом роботи, він мене навчив багато з правил англійської тобто граматики та орфографії та багато іншого — цей вчитель наставив мене на шлях вивчення англійської, він мені став цікавий.

Так що першим і головним якістю яким повинен володіти вчитель англійської — ЗАЦІКАВИТИ УЧНЯ У ВИВЧЕННІ АНГЛІЙСЬКОЇ

Може звичайно я англійською в школі не сильно цікавився бо був малий і дурний.

Але все ж якщо б мене зацікавили в школі я вчився б краще. Так що якщо Ви хочете бути викладачем англійської. Ви повинні дивитися на реакцію своїх учнів — і обов’язково повинні навчається зацікавлювати їх!

Друге головне якість викладача — ВЧИТЬСЯ І ПОКРАЩУВАТИ СВОЇ НАВИЧКИ В АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ

Звичайно мені здається викладачі покращують свою англійську, але не у всіх випадках, коли я навчався в університеті мій викладач знав англійську на моєму рівні, хоча йому вже було на той час 37 років. Я маю на увазі що не я добре знав англійську, а викладач як для університету, знав його не надто добре. Викладач повинен бути НАСТАВНИКОМ — а наставник повинен перевершувати до якогось моменту учнів, або хоча б готується до занять!

Якщо Ви викладач ви повинні любити те що Ви робите — ЛЮБИТИ СВОЮ СПРАВУ — а саме викладати англійську мову, якщо Ваш викладач не любить англійську — то Ви від нього багато чого не навчитеся.

Викладач повинен вміти ХВАЛИТИ УЧНІВ ПРАВИЛЬНО — у нього не повинно бути улюбленців, він повинен вірити в здібності кожного учня.

Вчитель англійської мови повинен бути ТЕРПЛЯЧИМ.

Я написав основні якості викладача їх опис, якщо Ви вивчаєте англійську слідкуйте за своїми викладачами, підійдіть після уроків і висловіть свою думку за його викладання, навіть можете сказати, в чому він правий і не правий — Ви як учень повинні допомогти викладачеві бути краще.

Якщо Ви вчитель англійської — Ви можете взяти ці рекомендації, тверезо оцінити свої навички та покращити то чого Вам не вистачає.

Короткий опис статті: характеристика вчителя англійської мови Хочу сьогодні написати який повинен бути вчитель англійської мови, як він повинен викладати, його якості та його особливості.

Джерело: Вчитель англійської мови | Англійська мова Intelte.ru

Також ви можете прочитати