Вчимо Англійську у Великобританії. Англійську мову в Англії. Навчальні програми з англійської мови, StudyThere.

26.06.2016

Вчимо мову » Англійська мова у Великобританії (Англії)
ШКОЛИ Англійської мови у Великобританії (Англії)

Високі стандарти навчання, які забезпечують ефективну і при цьому психологічно комфортну навчання в університетах, коледжах, школах Великобританії — істотний чинник, здатний стати вирішальним при виборі країни для вивчення англійської мови. Не можна не враховувати і ту обставину, що навчання англійської мови у Великобританії означає безперервну мовну практику в оточенні тих, для кого ця мова є рідною. Визначившись з країною, виберіть програму навчання, яка оптимально відповідає поставленим перед вами цілей. Англійські освітні установи надають широкий вибір таких програм. Вивчати англійську мову у Великобританії можна в рамках загального або інтенсивного курсу, існує можливість оволодіти діловою англійською або підготуватися до тих чи інших іспитів (CAE, FCE, IELTS, BEC, ILEC, TOLES). Зустрічаються курси, що мають певну вікову спрямованість (наприклад, спеціальні програми для молоді або курси «Для тих, кому за 50»).

Вибравши курс навчання англійської мови в Англії. їх майбутній слухач стикається з питанням про місце проживання. І на це питання Туманний Альбіон дає безліч відповідей: можна жити в студентських кампусах і резиденціях, сім’ях (не виключений варіант проживання в сім’ї викладача англійської мови в Англії), нарешті, в готелях.

Той, хто тяжіє до життя в столиці, зацікавиться такими навчальними закладами, як Berlitz London. LSI London Central. London School of English. поруч інших. Слід пам’ятати, що проживання в Лондоні обійдеться дорожче, ніж в тому чи іншому містечку в його околицях; пристойну економію можна отримати, обравши такі освітні установи, як Oxford Language Center (Оксфорд), Hilderstone College (Бродстерс), LSI (Брайтон), Churchill House (Рамсгейт), деякі інші. Якість освіти і рівень комфорту при цьому будуть забезпечені ті ж, що і в столиці Великобританії.

Скільки коштує школа англійської мови в Англії? Для вашої зручності ціна вказано у фунтах стерлінгів; щоб отримати вартість в рублях, необхідно помножити ціну на поточний курс ЦБ РФ +2%.

(1) Виберіть один із запропонованих варіантів,

(2) Визначтеся з кількістю тижнів,

(4) натисніть кнопку відправити!

Ми передзвонимо або напишемо Вам з уточненням всіх деталей та вартості поїздки!

Короткий опис статті: вчимо англійську мову Вивчати англійську мову у Великобританії (Англії) можна в рамках загального або інтенсивного курсу, існує можливість оволодіти діловою англійською або підготуватися до тих чи інших іспитів (CAE, FCE, IELTS, BEC, ILEC, TOLES). Зустрічаються курси, що мають певну вікову спрямованість (наприклад, спеціальні програми для молоді або курси «Для тих, кому за 50»). Англійську мову в Англії, Англійська мова у Великобританії, вивчення англійської мови в Англії, навчальні мовні програми

Джерело: Вчимо Англійську у Великобританії. Англійську мову в Англії. Навчальні програми з англійської мови — StudyThere.ru

Також ви можете прочитати