Уроки шиття. Майстер-клас з пошиття штанів, натхнення рукодільниці

23.10.2015

Уроки шиття. Пошиття брюк. Частина 1

Уроки шиття. Майстер-клас з пошиття штанів, натхнення рукодільниці

Штани найпопулярніший вид одягу. Сьогодні їх носять і чоловіки, і жінки. Саме тому даний майстер — клас з пошиття штанів користується підвищеною популярністю.

При пошитті немає особливої різниці чоловічі або жіночі брюки ви шиєте. Чоловічі в основному мають повний «джентльменський набір»: бічні і задні кишені, гульфик-застібку спереду, пояс з шлевкамі.

У той час як жіночі можуть усе це мати, а можуть і не мати, і тоді їх пошиття значно простіше. Але в цьому уроці шиття ми розглянемо пошиття чоловічих брюк як найбільш повний. Якщо ваші жіночі брюки мають усі подібні елементи, то ви виконуєте все аналогічно.

Розглядаючи технологію пошиття штанів, ми виходимо з того, що лекало нами перевірено. А самі штани без підкладки. Всі елементи «джентльменського набору» ми вже розглянули на попередніх майстер — класах і тепер ми пройдемося по всьому циклу.

Уроки шиття. Майстер-клас з пошиття штанів, натхнення рукодільниці
ф.1 дивіться знову назви всіх швів на штанях, щоб мати поняття, якщо вони будуть згадані. Середній шов це теж саме, що і шов сидіння

Пошиття відбувається в наступному порядку:

1. Якщо єс т ь бічні кишені . виконайте і х в першу чергу на деталі передніх половинок брюк.

2. Виконайте задню кишеню/кишені . якщо такі є. далі обробіть бічні і крокові зрізи оверлком або зіг — загом

3. Тепер трохи про так звану попередньою Волого-Тепловаой Обробці штанів.

Загальні тенденції в області фабричної моди йдуть по шляху скорочення часу на ВТО (волого теплову обробку) в цілому і на попередню волого-теплову обробку зокрема. Тому ці технології поступово забуваються. Сучасні тканини з домішкою розтяжних волокон частково звели необхідність попередньої СОТ немає, але якщо тканина без домішок еластану, то таку обробку краще робити, тому що тільки кроєм не можливо досягти бажаної посадки.

З усього вище сказаного, вирішуйте самі, виконувати чи ні вам попередню СОТ у вашому випадку.

Нижче йде показ тільки частини необхідної попередньої СОТ. так як показано в прикладі штани з бавовняної тканини, яка теж тільки частково потребує доопрацювання крою утюжильными роботами.

Але на джинсах, зауважу, не роблять взагалі ніякої попередньої Волого-Теплової обробки, хоча це теж бавовна. Попередня СОТ потрібна на штанях зі стрілками, т. е класичної форми.

Модель в прикладі виконана з х/б тканини зі стрілками. Ці штани не можна назвати повністю класичними, але це і не джинси, тому я вирішила виконати хоча б частково попередню СОТ.

Як повністю проводити попередню волого-теплову обробку можна подивитися тут .

Отже:

Фото збільшуються при натисканні!

Робота з задніми половинками. відтяжка середнього шва. Цей шов піддається великим навантаженням, при пошитті його навіть прострочують з цього двічі. Попередня відтяжка покликана також надати цьому місцю більше еластичності і готовності до подальших навантажень

Уроки шиття. Майстер-клас з пошиття штанів, натхнення рукодільниці
ф.2 Правою рукою тримайте праска і керуйте їм вздовж середнього шва, лівою рукою тягніть крокової зріз зверху вниз так, як показує стрілка(ліва рука в цей час тримає фотоапарат, тому її немає на фото)

Уроки шиття. Майстер-клас з пошиття штанів, натхнення рукодільниці
Уроки шиття. Майстер-клас з пошиття штанів, натхнення рукодільниці
ф.3-4
На кроковому зрізі від цих тягнуть рухів починають утворюватися складки. Так і повинно бути. Зробивши дії послідовно на кожній половинці, дайте деталей трохи злегка охолонути, полежавши

Якщо на штанах моделі задумані стрілки, виконайте їх саме зараз

Продовження статті закрито в статті: Уроки шиття. Пошиття брюк. Частина 2 — описано продовження скороченого варіанту СОТ і весь подальший процес пошиття штанів. Міститься 29 великих фото(!) з дуже докладних інструкцій. Для отримання доступу читайте тут: шиємо з Іриною Аслановою

Короткий опис статті: майстер клас по шиттю Штани сьогодні найпопулярніший вид одягу. Сьогодні їх носять і чоловіки, і жінки. Саме тому даний майстер — клас з пошиття штанів користується підвищеною популярністю. уроки шиття, пошиття брюк

Джерело: Уроки шиття. Майстер-клас з пошиття штанів — натхнення рукодільниці

Також ви можете прочитати