Уроки по Photoshop

04.07.2016

Головна

Вітаю дорогий відвідувач нашого сайту! Сподіваємося, Ви зайшли за адресою, т. к. на нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про цю чудову програму – Adobe Photoshop . Ця програма є самим популярним і самим потужним редактором растрової графіки і має безмежні можливості. Вона включає в себе величезну кількість різних ефектів, що не так-то просто знати і застосовувати їх на практиці. Головна мета цього сайту – навчити Вас добре володіти цією програмою, але знову ж таки все залежить від Вас самих.

Яку інформацію ви знайдете на цьому ресурсі? Головне – це уроки фотошопа. Багато хто з Вас скажуть «Навіщо нам ці уроки, ми і так знаємо, як вирізати особа якої-небудь дівчини і вставити поруч зі своєю фотографією». Тут спору немає, це зможе зробити і чайник. але питання в тому, як він це зробить. Ось тут ми і приходимо на допомогу. Даний ресурс допоможе Вам навчитися працювати з різними ефектами, стилями, обробляти фотографії, змінювати їх різкість, з нуля малювати будь-які графічні елементи для сайту і з багатьма іншими функціями, які дає нам це чудова програма Фотошоп .

Якщо Ви не професійний фотограф і якість ваших фотографій залишає бажати кращого, або ви початківець веб-дизайнер, який не знає як намалювати красиву шапку сайту або логотип, не варто хвилюватися, фотошоп завжди допоможе в таких випадках.

Крім фотошоп уроків, на сайті Ви так само знайдете доповнення до фотошопу. Такі, як шрифти, кисті, градієнти, стилі, текстури, фігури, дій і уроки про те, як це все встановити в фотошоп.

Ми прикладаємо усі зусилля, додаючи уроки фотошопа російською мовою. Намагаємося оновлювати даний сайт в силу наших можливостей (не рідше 1 рази в день), причому вся інформація унікальна, т. к. уроки ми створюємо самі, або переводимо з закордонних сайтів на російську мову і редагуємо їх, що б уроки фотошопа для початківців стали максимально доступними до розуміння.

Завантажити Adobe Photoshop CS4 ви можете на будь-якому файлообміннику або просто набрати в пошуковику. На нашому сайті ви не знайдете цієї програми, т. к. вільне поширення її заборонено.

http://www.ps-lessons.ru

На нашому сайті ви знайдете багато цікавих репортажів, інформації про конкурсах, виставках і багато іншого в розділі Події .

Так само ви зможете знайти безліч уроків з малювання в Photoshop з нуля, реставрації та роботи з фотографіями в розділі Уроки фотошопа.

Безліч навчальної та цікавої інформації ви знайдете в розділі Підручники та статті .

І нарешті в розділі Файли ви знайдете всі необхідні додатки для Photoshop, а саме шрифти, кисті, стилі, градієнти та інше.

Короткий опис статті: уроки photoshop

Джерело: Уроки по Photoshop

Також ви можете прочитати