Уроки по HTML . Webmacter V. 2 Все для вебмайстра,скрипти,шаблони

01.07.2016

Уроки по HTML

незалежно від того, перебуває чи обиватель на стадії ознайомлення з мовою програмування або ж намагається поліпшити свої навички за допомогою рад «бувалих», за замовчуванням усі уроки, апріорі, розраховані, все ж, на новачків. Поступальний вивчення основ, без стрибків від теми до теми – запорука швидкого та продуктивного навчання. Керуючись простими, зрозумілими і доступними уроками на нашому сайті, ви вже через годину зможете розпочати роботу над створенням власної сторінки або навіть цілого сайту.

Суть HTML і його роль у створенні сайтів

За твердженням більшості IT-фахівців, віднести HTML як такої до мови програмування вкрай складно. Адже, здебільшого, це все ж інструмент, який відноситься до дизайну. Саме методика розмітки дозволяє привести дизайн сайту до того вигляд. який найбільш оптимально поєднуватися із загальною тематикою і стилістикою ресурсу.

Основне призначення HTML– інтерпретувати написаний розробником текст зрозумілий для браузера мову розмітки. Якщо простіше – будь-який текст на сторінці ресурсу візуалізується браузером в тому форматі, який поставив йому творець. Це стосується заголовків, списків, розміток, цитат, абзаців і т. д.

За допомогою HTMLразработчик формує конструктивність тексту, зображень і вбудованих елементів. Для цього використовуються спеціальні символи – основа HTML, які називаються тегами. Саме з їх допомогою можна регулювати колір шрифту, його розмір, стиль, вказати, де саме буде проходити перенесення тексту, починатися нова рядок і багато іншого.

Базові знання H TML , необхідні для роботи з сайтом, повинні включати наступні пункти:

·Поняття HTML;

·Структура документа;

·Створення і форматування тексту;

·Посилання, символи і коди;

·Створення зображень і робота з ними;

·Створення таблиць і робота з ними;

·HTML і кадри;

·Довільні об’єкти і таблиці;

Саме тому на нашому ресурсі представлені уроки. спеціально адаптовані для цільової аудиторії нашого сайту – людей, які не мають досвідом та вміннями. З уроками HTML секрети створення та розробки сайтів стануть зрозумілими кожному!

Короткий опис статті: html уроки Уроки по HTML незалежно від того, перебуває чи обиватель на стадії ознайомлення з мовою програмування або ж намагається поліпшити свої навички за допомогою рад «бувалих», за замовчуванням усі який, сайту, ·Створення, тексту, Саме, уроки, сайтів, ресурсу,, стануть, текст, зрозумілими, розмітки, програмування, робота, нашому, зображення, символи, які, уроками

Джерело: Уроки по HTML » Webmacter V. 2 Все для вебмайстра,скрипти,шаблони,графіка

Також ви можете прочитати