Уроки дизайну в фотошопі, уроки по фотошопу, сайт про фотошопі

30.06.2016

Уроки Фотошопа
Уроки Photoshop

На даному ресурсі ви знайдете цікаві уроки Photoshop. Вони присвячені створення приголомшливих візуальних ефектів за допомогою популярного графічного редактора.

На сайті представлені уроки Photoshop, присвячені проблемі вибору графічного формату зображення і оптимізації його властивостей для подальшого розміщення зображення в інтернеті. Прочитавши матеріали з даного питання, ви дізнаєтеся, для якої графіки кращий формат GIF, а для якоїсь — JPEG. Крім того, ви отримаєте уявлення про параметри нової в області графіки розробці — PNG-зображення. Уроки містять текст, який навчить вас декільком способам максимальної оптимізації ваших зображень, що, безсумнівно, позитивно позначиться на часу їх завантаження на WEB без втрати якості.

Ознайомившись з уроками Photoshop, представленими на даному сайті, ви навчитеся створювати кульові відмітини на металі, додавати на поверхню скла сонцезахисних окулярів відображення навколишнього простору, змінювати колірні тони (колірну температуру) зображень, малювати пензликом різні фантастичні речовини та субстанції, перетворювати зображення звичайних тварин в ілюстрації казкових істот, створювати на чистому аркуші паперу різні анімовані погодні умови і т.д. Це далеко не повний перелік уроків, доступних для вас на даному ресурсі.

Представлені тут матеріали побудовані у вигляді текстового пояснення, яке підкріплено великою кількістю ілюстрацій. Разом вони ефективно пояснюють техніку виконання візуального трюку. Графіка служить свого роду коротким змістом і дозволяє за допомогою швидкого погляду зрозуміти основну ідею уроку. На наведених у тексті кожного з занять ілюстраціях зображені різні моменти роботи в графічному редакторі Adobe Photoshop, розташовані в місцях тексту, содерщащего інформацію про цих самих моментах.

Під кожною з ілюстрацій поміщений текстове пояснення, коротко дає зрозуміти, що відбувається на картинці. Таким чином, зв «зображення+пояснення» хоч і не замінить основний текст заняття, але дасть цілком чітке уявлення про суть уроку.

Міняємо колір волосся

  • 30 вересня 2011

Короткий опис статті: уроки з На нашому сайті зібрані найбільш цікаві уроки по Adobe Photoshop уроки фотошоп, ефекти, фотошоп туторіали, шрифт, кисті, програми, photoshop tutorials, веб-дизайн, дизайн-студія

Джерело: Уроки дизайну в фотошопі, уроки по фотошопу, сайт про фотошопі, уроки фотошопа, уроки PhotoShop, як намалювати в фотошопі

Також ви можете прочитати