Топ-10 причин вивчити англійську мову

04.07.2016

Топ-10 причин вивчити англійську мову

18 June 2014 у 14:10, автор Alex Startsev

Англійська мова завжди є, був і буде одним з найбільш популярних мов, який вчать практично у всьому світі. Якщо Ви хоч трохи говорите по-англійськи, будьте впевнені, Ви не пропадете, в якому б куточку світу Ви не опинилися.

Так от, щоб допомогти Вам не пропасти за кордоном, так і просто підштовхнути до саморозвитку, хочемо представити 10 найбільш популярних причин, чому варто вивчити англійську.

  • Кар’єрне зростання. Цілком природно, що кожен із нас прагне знайти не тільки улюблену роботу, але і зайняти високу посаду. Але для цього мало бути працьовитим. У наш час кожен хороший працівник повинен володіти хорошими знаннями іноземних мов. Причому англійською — в обов’язковому порядку (в першу чергу). Так що якщо Ви кар’єрист — вперед за підручники.
  • Читати книги в оригіналі. Багато серед нас знайдеться книголюбів. Ми читаємо всюди: в транспорті, на природі і вдома. І Ви тільки уявіть, як здорово було б прочитати одну з улюблених книг мовою оригіналу (англійською). Отримавши нові, особливі емоції від вже відомого сюжету.
  • Спробувати щось нове. Кожен будує своє життя так, щоб одержати максимальне задоволення. Для цього її завжди треба наповняти чимось новим. Наприклад, англійською. Вивчення нової мови це завжди дуже цікаво, адже дає можливість пізнати особливості іншої мови і культуру його носіїв, тим самим саморазвиваясь.
  • Дивитися фільми в оригіналі. Зазвичай всі нові фільми з’являються спочатку на мові оригіналу (в основному це англійська). І часом нам доводиться дуже довго чекати виходу цього фільму на зрозумілій нам рідною мовою. Що може бути гірше? Так що, вперед, вчити англійську і дивитися всі довгоочікувані фільми першими і в оригіналі.
  • Туристичні поїздки. Зараз дуже популярно подорожувати. Ми їздимо на край світу, щоб побачити щось нове, отримати нові емоції. І як не крути, а спілкуватися з місцевим населенням доведеться. Ось в цьому випадку знання англійської мови стане в нагоді Вам як не можна до речі.
  • Завести нові знайомства. Спілкування — невід’ємна частина нашого життя. І всі ми, так чи інакше, зустрічаємо нових цікавих людей, які допомагають нам розвиватися, відкривати в собі щось нове. Багато таких цікавих людей зустрічається і серед іноземців. Погодьтеся, було б прикро відмовитися від спілкування з цікавою людиною тільки з-за того, що у свій час Ви полінувалися вивчити англійську. До того ж зараз існує маса можливостей спілкуватися в соцмережах, або, що ще краще, можна спілкуватися по скайпу.
  • Поліпшити пам’ять. Якою б гарною не була Ваша пам’ять, напевно Ви хотіли б зробити її ще краще. Найефективніший спосіб добитися цього — практика. Вивчаючи англійський, Ви зіткнетеся з необхідністю заучування — одним з превосходнейших способів поліпшення пам’яті.
  • Хобі. Вивчення іноземних мов з кожним днем набуває все більшої популярності. Одні вчать для роботи, а інші просто тому, що отримують від процесу вивчення величезне задоволення, перетворюючи, таким чином, це заняття у своє хобі.
  • Комп’ютерна грамотність. У наш час комп’ютер став невід’ємною частиною нашого життя. І комп’ютерне невігластво стає просто непрощенним. Але для того, щоб сповна використовувати безмежні можливості Вашого вірного помічника, знадобляться хороші знання англійської мови.
  • Навчання. Багато молоді люди прагнуть отримати вищу освіту за кордоном. Для цього багато хто з них вчать англійську. Адже вчитися англійською мовою можна практично в будь-якій країні, а не тільки в англомовній.

Можливо, в деяких цих пунктах Ви змогли знайти причини, по яких у Вас коли-небудь виникало бажання вчити англійську. Дуже сподіваємося, що ми змогли Вас мотивувати вивчення англійської. Ви можете почати вивчати мову самостійно, або ж звернутися до фахівців — знайти онлайн вчителі англійської або навіть вчити англійську по скайпу з носієм мови. У будь-якому разі, хочемо побажати Вам успіхів у Ваших починаннях і швидкого досягнення поставлених цілей у вивченні англійської мови.

Короткий опис статті: хочу вивчити англійську Наведемо десять аргументів, мотивують на вивчення англійської мови. вчити англійську по скайпу, англійська по скайп з носієм мови, онлайн вчитель англійської

Джерело: Топ-10 причин вивчити англійську мову

Також ви можете прочитати