Стильні браслети з бісеру . Рукомесло

12.07.2015

Знову набираємо п’ять бісерін проходимо в бісерину №1. Наберіть п’ять бісерін, і проходимо в середню (ключову) бісерину (№51) останньої набраної петлі. Вийшов верхній поворот. Далі плетіть петлями з п’яти бісерін, пропускаючи їх з ключовою в ключову(№46, 41,36,31).

4. Тут ми підходимо до нижнього повороту. Набираємо 5 бісерін і проходимо в середню (ключову) бісерину останньої набраної петлі. Вийшов нижній поворот, далі сітка плететься аналогічно до потрібної довжини.

З’єднання кінців браслета

1. Отримавши необхідну довжину браслета, виводимо голку через (ключову) бісерину останнього ряду.

2. Набираємо дві бісеріни і проходимо в (ключову) бісерину першого ряду. Знову набираємо дві бісеріни і проходимо в середню (ключову) бісерину останнього ряду. І т. д.

3. Виходимо через останню (ключову) бісерину першого ряду (зверху вниз)

ВАЖЛИВО.

Вийшла сітка повинна щільно облягати найширшу частину закритій долоні. При розшивці довжина браслета трохи збільшується — та в процесі експлуатації» він може злетіти з руки.

Якщо Ви все ж сумніваєтеся, що дана довжина браслета Вам в пору, можна сплести більшу частину сітки основи і розшити її намистинами. А вже після того доплести браслет до необхідної довжини, приміряти, з’єднати його і розшити намистинами.

Розшивання сітки основи

Закріплюємо нитку в сітці і проходимо в ключову бісерину, з якої будемо починати розшивку. Набираємо 1 бісерину, намистину або биконус, 1 бісерину і проходимо в наступний ключову бісеринку. Так розшивають кожну клітинку. У клітинках нижнього і верхнього повороту вводимо голку не ключову бісерину, а в другу бісерину повороту і протягуємо нитку через ключову бісерину наступного ряду.

Важливо пам’ятати, що чим більше діаметр намистин — тим більше скручується браслет. Але перегинати палицю тут не треба – інакше Ваш браслет може перетворитися в джгут.

Короткий опис статті: бісер майстер клас Майстер-клас з виготовлення нескладних, але благородних, красиві браслетів Матеріали: Бісер 11/0 (2.2 mm) двох кольорів А і В – 25-30 р. Біконуси або

Джерело: Стильні браслети з бісеру | Рукомесло

Також ви можете прочитати