Словник турецьких слів з перекладом на російську онлайн

19.02.2017

Складання особистого словника для вивчення слів
Складання словника турецьких слів з перекладом на російську:

Тут ви можете скласти свій власний словник, вводячи в ліве поле слова турецькою мовою і отримуючи справа їх автоматичний переклад на російську мову.

Якщо ви не згодні з отриманим переказом, то його завжди можна відкоригувати вручну.

Після збереження свого словника, ви можете його редагувати і доповнювати, а також проходити по ньому тести в режимі онлайн. Причому перевірочне тестування своїх знань можливе як з турецької на російську, так і навпаки – з української на мову.

Між іншим, поки ви працюєте над складанням свого особистого списку турецьких слів з перекладом на російську мову, у вас вже запускається процес їх запам’ятовування.

Для бажаючих у нас є готовий розмовник з фразами і виразами по різним темам.

Саме тестування ваших знань словника також допомагає запам’ятати слова, тому що якщо ви дали неправильний переклад, програма покаже вам правильне значення, і в наступний раз з великою часткою ймовірності ви вже не помилитеся.

На наш погляд, такий спосіб вивчення мов сучасніша і захоплюючий, ніж по-старому зубрити слова за підручником або зошиті, і, до того ж, у нас ви це робите абсолютно безкоштовно, на відміну від занять на курсах або з учителем. Тим більше, що ніякої викладач ні за які гроші все одно не вивчить слова за вас! А без знання слів ні про яке оволодінні мовою не може бути й мови.

В принципі цю сторінку при бажанні можна використовувати і як просто швидкий онлайн словник, щоб переглянути переклад яких-небудь слів з турецької мови на російську.

З іншого боку, таким чином зручно складати словнички, присвячені конкретним темам або навіть книг.

Наприклад, у студентів часто буває домашнє читання, коли треба прочитати якусь книгу в оригіналі турецькою мовою і потім виконати ряд завдань, включаючи складання словника по ній. На нашому сайті це можна робити прямо по ходу читання книги.

Ну і, зрозуміло, ви можете складати турецькі словники не тільки за темами, але і просто під настрій, залежно від того, значення яких слів вам хочеться або потрібно дізнатися і вивчити в даний момент.

Складений вами список турецьких слів з перекладом ви також зможете зберегти у форматі excel, щоб, наприклад, повторювати в режимі оффлайн.

Більш того, ви зможете поділитися своїм особистим турецьким словником з друзями.

Виданий у 2005 році Словник сучасної турецької мови містить 104481 статтю (Guncel Turkce Sozluk, Турецьке лінгвістичне товариство), з яких близько 14 % присвячено словами, які були запозичені з інших мов.

Приклади слів, у турецькій мові мають іноземне походження:

з арабської. insan (осіб), merhaba (привіт!), devlet (держава), halk (народ), millet (нація), asker (солдат), fikir (ідея), hediye (подарунок), resim (малюнок), alkol (алкоголь), saat (годину);

з перської (фарсі). hafta (тиждень), pazar (базар), ruzgar (вітер), pencere (вікно), sehir (місто), dusman (ворог), ates (вогонь, полум’я), ayna (дзеркало), can (душа), tahta (дошка), hos (приємний), koy (село);

з грецької. liman (порт), kutu (коробка), фк (затока), f?r?n (піч);

з французької. luks (розкіш), kuzen (кузен), pantolon (штани), kuafor (перукар), hoparlor (гучномовець), kamyon (вантажівка);

з англійської. tisort (футболка), tim (команда, група)

з німецького salter ( ньому. Schalter) — вимикач, рубильник

разом з власними іменами, географічними назвами, науковими термінами і т. д. в турецькому налічується понад 616,5 тис. слів (за даними Великого словника турецької мови).

Вивчення іноземних мов! На нашому сайті можна безкоштовно вивчати іноземні мови. Вчіть слова, а все інше утворюється!

Короткий опис статті: турецька мова самовчитель Складаємо особистий редагований список турецьких слів з перекладом на російську для подальшого вивчення та тестів у режимі онлайн. Все безкоштовно

Джерело: Словник турецьких слів з перекладом на російську онлайн

Також ви можете прочитати