Слон-скриньку своїми руками (майстер-клас, фото)

28.06.2016

Слон-скриньку своїми руками (майстер-клас, фото)

2. У ньому можна зберігати або складати різні потрібні предмети, які завжди повинні бути під рукою. Я, наприклад складаю в них свої фарби, інструменти (фото 2).

Для роботи я використовувала наступне: коробка з картону, картон для кришки і тонкий (від цукеркових коробок) для вух, пінопластова упаковка від комп’ютера, клей ПВА, клей «Момент», газети (10-15 шт.), білий папір (фармат А4 — 10 аркушів), трохи вати, паперклей, фарби акрилові, лак акриловий матовий, глянсовий, фольга, дріт, бахрома і пензлик для портьєри, шматочки штучної шкіри для з’єднання кришки, тасьма золотого кольору 20 см, кругла брошка з перемичкою посередині. прикраси (сережки, кліпси, підвіски, стрази).

А також інструменти: ножиці, пензлики для клею і фарб, наждачний папір, шило.

Отже, почнемо.

Вибираємо відповідну по ємності коробку. З пінопластовою упаковки для комп’ютера робимо ніжки, все це з’єднуємо всередині коробки дротом. (фото 3).

Потім починаємо обклеювати наш каркас. Звичайна техніка пап’є-маше. клей — папір.

Формуємо обриси слоника, фольгою формуємо хобот і обклеюємо папером. Приклеюємо картонні вуха і обклеюємо газетою. В потрібних місцях для більшої округлості підставляємо вату. Ще проклеюємо кілька шарів паперу. Поступово клей підсихає і тіло слона стає твердим. Потрібно наклеїти 7-10 шарів паперу, що-б досягти достатньої міцності. З картону робимо кришку і також обклеюємо папером.

Потім покриваємо слоника білим папером, бажано теж кілька шарів.

Поправляємо деякі шорсткості за допомогою паперклею, формуємо очі і починаємо клеїти шкіру з допомогою «унікального» матеріалу — туалетного паперу.

Додаємо слонові бивні, фарбуємо його в білий колір акрилової художньої фарбою.

На кришці і боках слона наклеюємо попону з рифленого паперового рушника.

10.

Потім починається найцікавіше: фарбуємо слона в потрібний колір, розмальовуємо попону, покриваємо акриловим лаком. Потім приклеюємо шкіряні запони для відкривання кришки, бахрому.

11.

Чіпляємо пензлик: шилом протикаємо наскрізь кришки дірку, протягуємо золоту тасьму, зсередини прив’язавши її бантиком до круглої брошки (на наступному фото).

12.

13.

Всередині коробку вистилаємо папером від цукерок «Маргарита» (у коробках).

Короткий опис статті: майстер клас фото Слон-скриньку своїми руками (майстер-клас, фото) слон, скринька своїми руками, слон своїми руками, майстер-клас, фото, саморобний іграшковий слон

Джерело: Слон-скриньку своїми руками (майстер-клас, фото)

Також ви можете прочитати