Скрапбукінг . Центр сімейної творчості Кіндер-арт майстер-класи

15.10.2015

Скрапбукінг

«Скрапбукінг» — декорування листівок, блокнотів для дітей від 7 років та дорослих

Назву «скрапбукінг» є похідним від англійських слів scrap і book – вирізка і книга відповідно. Технологія скрапбукінгу спочатку використовувалася для прикраси фотоальбомів – вона надає їм оригінальність і унікальність, яку можна знайти на полицях сучасних магазинів фотоаксесуарів. Таким чином, скрапбукінг є втіленням єдиної думки виразними і яскравими візуальними засобами.Скрапбукінг . Центр сімейної творчості Кіндер-арт майстер-класи

Хочете навчитися створювати своїми руками унікальні речі? У такому разі вирушайте в Кіндер-арт на майстер-клас з скрапбукінгу разом зі своїми дітьми – і ви навчитеся унікальному мистецтву виготовлення та оформлення сімейних і особистих альбомів для фотографій, листівок, блокнотів та іншої продукції.

Скрапбукінг . Центр сімейної творчості Кіндер-арт майстер-класи
Напевно, скрапбукінг винайшли в свій час сентиментальні люди, яким були дуже дороги різні речові нагадування про минулі щасливі моменти в житті. З допомогою скрапбукінгу прагнуть зберегти спогади, емоції, почуття і настрої, які людина відчував раніше. Саме тому важливо не просто помістити фотографії в альбом, але і прикрасити їх таким чином, щоб передати потрібний настрій від зображених подій і моментів. Фони, штампи вирубки, малюнки, квіточки, наклейки, старі листи і листівки, навіть квитки, ярлички від одягу та інших товарів можуть використовуватися на сторінках, щоб передати атмосферу події, періоду у житті. Коли людина спросматривает звичайний альбом, він бачить просто фотографії, а коли гортає добре оформлений скрап-альбом, то робить даний подорож у часі.

Багато скрап-майстри вважають, що скрапбукінг починається ні з чого іншого, як з історії, яку людина хоче розповісти близьким людям. Хочете навчитися цьому мистецтву? Воно не складне, але по-справжньому чарівне. І навчитися йому може кожен.

Альбом-книжка, альбом на спіралі «гвинти» або папки на кільцях – вибирати тільки вам, а в ході майстер-класу ви навчитеся всім премудростям цієї справи. Цілком можливо, що скрапбукінг надалі стане улюбленим заняттям для всієї сім’ї, який дозволяє перетворювати звичайні речі в унікальні.

Короткий опис статті: майстер клас з скрапбукінгу «Скрапбукінг» — декорування листівок, блокнотів для дітей від 7 років та дорослих Перш

Джерело: Скрапбукінг | Центр сімейної творчості Кіндер-арт майстер-класи для дітей і дорослих

Також ви можете прочитати