Скрапбукінг, майстер клас з оформлення альбому.

30.06.2016

Скрапбукінг, майстер клас з оформлення альбому.

Скрапбукінг — доступне всім хобі щодо складання колажів з фотографій, яке вже популярно в багатьох країнах світу. Це привід розібрати архіви цифрових фотографій, відсканувати і привести в порядок старі знімки сім’ї. А потім створити з них щось нове: альбоми і міні-альбомчик, листівки і подарунки різних форм, які порадують близьких і друзів, особливо, адже в них — особисте ставлення, фантазія, турбота і любов.

Що для скрапбукінгу потрібно? Ваше бажання, вільний вечір і трохи фотографій! Відшукайте улюблені знімки, підготуйте папір і клей (можна навіть просто степлер!) і сідайте творити. А емоції, які у вас викликають кращі фотографії, обов’язково передадуться вашій роботі, і їх кожен раз будуть відчувати читачі вашого альбому! Це пам’ять, більша ніж просто конверт зі знімками, — це пам’ять душі і серця.


Візерунки на папері, прикраси, підписи, які ви складете — все це нескладно, але всі разом — дуже багато значить для одержувача скрап-подарунка.

Треба так небагато щоб почати — і з кожною новою Вашої скрап-сторінкою Ви отримаєте задоволення від хобі, а дні народження і свята будуть ще одним приводом сісти і порукодельничать. Будинок придбає ошатний вигляд (адже можна оформити і стіни, і полички, і навіть ручки дверей), а гості з порога будуть питати: «Є щось новеньке? Покажіть!» Ви нарешті знайдете застосування всім буклетам, конвертах, чеками, квитками, які було так шкода викинути.

Цифрові фотографії в комп’ютері — це чудово, але коли ви виберете із сотень — десяток і прикладіть до них почуття — до цих десяти глядачі поставляться з великою увагою і вони залишать враження надовго.

Особливо важливо зберегти пам’ять про найважливіші події: весілля, народження дитини. Тут вже без скрапбукінг альбому не обійтися! Все, що дорого, заслуговує самого кращого оформлення. І навіть найпростіші речі — прогулянка в осінньому парку, вечірка в кафе, обід на дачі — час пройде, а «оформлені спогади» — залишаться.

Скрапбукінг майстер клас створення альбому морська історія.

Для створення альбому в стилі скрапбукінг:

• альбом для фотографій

• кольоровий папір, картон

• ножиці або різак

• клей для фотографій або ПВА, двосторонній скотч

• кольорові олівці, фарби, маркери

• штампи, блискітки

• стрічки, намистини, гудзики, шнурки, бантики, квіти, стрази та інші декоративні матеріали

Усі матеріали, з якими стикатимуться фотографії, не повинні містити кислоту і лігнін – від них знімки можуть пожовтіти і втратити яскравість.

Розмір альбому можна вибрати будь-який, але частіше використовують 30,5х30,5 см або 23х35 див.

1. Вибираємо найкращі й цікаві фотографії. Зазвичай на один аркуш поміщають 2-4 знімка. Одна фотографія повинна стати центром композиції. Необов’язково приклеювати знімок цілком – його можна скадрировать, обрізавши непотрібні деталі, однак не варто цим захоплюватися.

2. Підбираємо фонову папір, яка повинна гармоніювати за кольором зі знімками. В якості додаткового фону використовуємо папір іншого кольору, як правило, контрастною. Для морської теми підійдуть картинки з зображенням морських хвиль, піску або гальки.

3. Розкладаємо знімки на сторінці, нічого не приклеюючи. Фото можна розташовувати по вертикалі або горизонталі, накладати один на одного, розташовувати під кутом, поки вам не сподобається результат.

4. Наносимо клей на куточки фотографії і приклеюємо її на папір, щоб зробити паспарту. Готуємо нотатки, а потім приклеюємо фото на фон. Колаж можна озаглавити, помістивши назву в будь-якій частині сторінки.

Подивитися інші «Майстер класи, саморобки «

Короткий опис статті: скрапбукінг майстер клас доступне всім хобі щодо складання колажів з фотографій, яке вже популярно в багатьох країнах світу. Це привід розібрати архіви цифрових фотографій, відсканувати і привести в порядок старі знімки сім’ї. Скрапбукінг майстер клас з оформлення альбому колаж скачати безкоштовно книга скрапбукінг

Джерело: Скрапбукінг, майстер клас з оформлення альбому.

Також ви можете прочитати