Школа іноземних мов у Санкт-Петербурзі ГКИЯ №4

04.07.2016

Курси ГКИЯ№4, школа іноземних мов

*Зараз відкрито набір на всі групи

*Набір на семестр — лютий 2015 — червень -2015

Знання іноземних мов завжди було і буде затребуване. Особливо в таких великих містах як Санкт-Петербург. Як відомо, де є попит, там є і пропозиція. Мовні школи пропонують свої послуги Петербуржцям. Але як вибрати найкращий варіант, якими критеріями слід при цьому керуватися?

Які курси пропонує наша школа?

Ми представляємо Вам навчання в одній з кращих мовних шкіл нашого міста — ГКИЯ №4.

Особливості викладання нашої програми. Стратегія навчання.

Міські курси іноземних мов №4 відомі в Санкт-Петербурзі вже півстоліття. Незважаючи на солідний вік і давні традиції, ми йдемо в ногу з часом. Стратегія навчання в нашій школі побудована з урахуванням всіх сучасних вимог і заснована на останніх досягненнях методичної науки та новітніх розробок в області навчань. При складанні програми ми дотримуємося правил і вимог, перерахованих у Документі Ради Європи «Загальноєвропейські компетенції володіння іноземною мовою: вивчення, викладання та оцінювання».

Головний вектор якого нашого курсу розвиток комунікативних навичок у кожного учня.Під час навчання студент опановує такими знаннями і уміннями:

  • Освоює на високому рівні основи монологічного і полилогического спілкування
  • Отримує навички, необхідні для складання міжнародних тестів та іспитів
  • Навчається стратегій самостійного вивчення мов і культур, у тому числі з використанням новітніх технологій
  • Розвиває і удосконалює комунікативні навички, необхідні для вирішення різних завдань, пов’язаних із спілкуванням у іншомовному середовищі

Викладачі нашої школи під час навчання орієнтуються на особливості і можливості кожного студента. Такий підхід створює сприятливу атмосферу для вивчення мови і дозволяє кожному учню засвоїти його на високому рівні.

Ми навчаємо іноземним мовам людей різних вікових та соціальних категорій.

У роботі наші викладачі використовують новітні британські, французькі та іспанські навчально-методичні комплекси. У навчанні студентам допомагає наш ресурсний центр, яким ми по праву пишаємося. У ньому міститься велика кількість методичної, навчальної, художньої, довідкової іншомовної літератури, а також аудіо і відео матеріали.

Короткий опис статті: школа іноземних мов Державні курси іноземних мов №4 в Санкт-Петербурзі. З нами мовні курси стають простіше! Заняття для дітей і дорослих! Станція метро Електросила. школа іноземних мов, курси іноземних мов, іноземні мови, курси мов, мовні курси, вивчення іноземних мов, мовні курси в Санкт-Петербурзі

Джерело: Школа іноземних мов у Санкт-Петербурзі ГКИЯ №4

Також ви можете прочитати