Школа Джотто, Декупаж

21.10.2015

Декупаж
Курс «Декупаж» (декупаж для початківців)

Декупаж — це спосіб декорування практично будь-яких поверхонь з допомогою вирізаних паперових мотивів, аплікацій і перетворення звичайного предмета у твір мистецтва. Китайські селяни ще в 12-му столітті стали таким чином декорувати меблі, вирізаючи картинки з тонкої барвистою паперу і покриваючи їх лаком. В результаті ці предмети виглядали як розписні.

Сьогодні найпопулярніший матеріал для декупажу — це тришарові серветки. Звідси й інша назва декупажу — «салфеточная техніка». Застосовуються також декупажні карти. Декорувати можна будь-які речі — посуд, книги, шкатулки, свічки, судини, музичні інструменти, горщики для квітів, флакони, меблі, взуття і навіть одяг!

Існує безліч секретів і особливостей цієї техніки: як і коли правильно наносити лак, що треба застосувати для створення ефекту старовини, як і з допомогою чого створюється ефект потертості (шебі-шик), чим покрити і як зберегти готові вироби. Все це та багато іншого цікавого Ви дізнаєтеся на курсі « Декупаж» нашої школи. Ви отримаєте величезне задоволення від цього курсу. Адже, займаючись декупажем, Ви потрапляєте в дитинство!

Курс «Декупаж» складається з чотирьох уроків, на кожному з яких наші гості роблять по одному інтер’єрного предмету: панно, тарілку, велику скриньку, лійку. Перегляньте роботи наших учнів і процес творчості!

Курс розрахований на дорослих і дітей від 14 років без спеціальної підготовки, початківців навчання «з нуля», або ж мають невеликий досвід малювання, тобто його можна назвати « Декупаж для початківців» .

У чому відмінність курсу «Декупаж »від майстер-класів? На майстер-класі за одне заняття Ви робите закінчену роботу, навіть не володіючи навичками декупажу. На курсі Ви отримаєте базові навички декупажу і великий обсяг теоретичної підготовки, яка дозволить Вам в майбутньому самостійно в домашніх умовах виконувати декупаж практично будь-яких поверхонь (дерев’яних предметів, посуду, меблів, шкіряних виробів тощо), Тому деякі складні майстер-класи, які потребують більш ретельної роботи і навичок, ми проводимо тільки для тих, хто пройшов курс декупажу.

Програма курсу « Декупаж»

Заняття 1 Декупаж дерев’яних поверхонь (панно)

  • Цікава техніка « Декупаж». можливості, знайомство з матеріалами
  • Особливості роботи в техніці « Декупаж» на різних поверхнях (дерево,пластик, метал)
  • Властивості і застосування різних лаків (у тому числі фінішних)
  • Серветки для декупажу, методи роботи, вчимося клеїти без складок
  • Практика: Декорування дерев’яного панно (кухонний декупаж)

Приклади робіт «Декупаж панно (кухонний декупаж)» учнів Художньої школи Джотто:

Короткий опис статті: декупаж майстер клас Курс «Декупаж» веде один з кращих майстрів декупажу Санкт-Петербурга Ольга Разумова. Авторська програма викладання даного курсу розроблена їй у Школі Декоративно-прикладного мистецтва р. Салерно (Італія). Ви отримаєте величезне задоволення від цього курсу. Адже, займаючись декупажем, Ви потрапляєте в дитинство! курс декупаж, приклади робіт декупаж, художня школа Джотто

Джерело: Школа Джотто — Декупаж

Також ви можете прочитати