Шиття для дітей. Використовуємо старі речі

19.02.2017

Шиття для дітей. Використовуємо старі речі

Навіть якщо ви ніколи не тримали в руках голку з нитками, то ви завжди зможете освоїти шиття для дітей – це не дуже складна наука, якщо ви проявіть фантазію і максимум старанності. Крім того, в даний час є відмінна можливість ютуб відео дивитися. завдяки відеороликам на хорошому ресурсі ви зможете навчитися всім премудростям швейної справи. Ну а розважальне відео, розміщене на тому ж сайті, допоможе перетворити рутину виготовлення викрійок і стібків у цікаве проведення часу.

Шиття для дітей. Використовуємо старі речі

Ми розповімо вам про те, наскільки вигідно шити одяг діткам з ваших старих речей, розкриємо деякі секрети переробки. Почнемо з того, що перед тим, як освоювати шиття для початківців. необхідно відволіктися від дурних думок, які змальовують саморобні речі, як якісь ущербні. Навпаки, у всьому світі, в першу чергу, цінується ексклюзивність вироби, ручна робота. Маленькі діти – не сноби, ось чому нова курточка, перешитая з маминої, тільки обрадує малюка. Крім того, ви зараз робите лише перші кроки в якості швачки, так на чому ж ще тренуватися, адже нові тканини в даний час коштують досить дорого.

Отже, спершу слід визначитися з тим, що ж саме ви збираєтеся шити. Відразу слід зазначити, що шити слід лише дорогі речі, адже метушня з виготовленням сорочки може бути соизмерена з зусиллями по пошиттю курточки.

Шиття для дітей. Використовуємо старі речі

Різноманітні книжки по рукоділлю радять всі шви на старій одежі розпороти, ми ж рекомендуємо не шукати для себе зайвої роботи і розпорювати рівно таку кількість швів, яке дозволить надати одязі плоский вигляд. Якщо в районі шва матеріал вже дуже сильно зносився, то не витрачайте на нього час – скористайтесь ножицями.

Задумалися, що з чого шити? Для недосвідчених швачок ми рекомендуємо виготовляти «однойменну» одяг, тобто дорослі штани перешити в дитячі брючки, дорослий светр – дитячий і т. д.

Під час створення викрійки не варто надто мудрувати з сантиметровою стрічкою, полуобхватами і довжиною, краще всього одягнути на дитину підходящу за розміром штучку, а потім розкласти її на аркуші ватману і акуратно обвести контури.

Не додавайте собі зайвого головного болю, поки ви не дуже досвідчені. Так, якщо не вдалося зберегти старі манжети, то дитяча сорочечка цілком обійдеться без них. В брюках, призначених для зовсім маленької дитини, можна не робити ширінку. Складними у виготовленні будуть кишень, застібки на гудзиках – цілком можна обійтися без них.

Ну і, звичайно ж, пам’ятаєте про те, що в дитячій моді можливі найсміливіші і несподівані поєднання фасони.

Короткий опис статті: рукоділля для дітей Ми розповімо вам про те, наскільки вигідно шити одяг діткам з ваших старих речей, розкриємо деякі секрети переробки. Почнемо з того, що перед тим, як освоювати шиття для початківців, ютуб відео дивитися, шиття для початківців

Джерело: Шиття для дітей. Використовуємо старі речі

Також ви можете прочитати