Щоденник Galyn : LiveInternet, Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

09.10.2015

СВОЛОЧНЫЕ ЗНАКИ ЗОДІАКУ

П’ятниця, 14 Серпня 2009 р. 16:30 + в цитатник

Овен

Імпульсивна Сволота. Цим все сказано. Відразу після скоєного або просить вибачення — шумно, з розсипанням голови попелом та іншими театральними ефектами (щоб назавтра знову взятися за старе); або НЕ просить — «гордість не дозволяє».

Відмазки: «Знайшло щось», «Біс поплутав» тощо

Телець

Розумна Сволота. Повна протилежність Овну. Можна не запитувати: «Ти розумієш, що робиш?» Ще як розуміє. Заздалегідь розрахував, куди вдарити, щоб було дошкульніше.

Відмазки: «Ти це заслужив».

Близнюки

Легковажна Сволота. Найчастіше просто не розуміє, що веде себе як сволота (півтори звивини до аналізу своїх дій як-то не мають). Про зробленої капості забуває через 5 хвилин.

Відмазки: «Ти що, образився? ЧОМУ?»

Рак

Вся-З-Себе-Разнесчастная Сволота. Це ви — сволота, а він — безневинна жертва. І так буде завжди, навіть якщо гидот на його рахунку вдесятеро більше, ніж на вашому. Більш того — він подбає, щоб весь світ дізнався про те, як ви з ним нелюди кепсько обходитеся.

Відмазки: «Ти мене змусив!»

Лев

Самозакохана Сволота. Він великий, інші — сміття під ногами. З цього положення випливають усі його паскудства.

Відмазки: «Мені так захотілося» — максимум.

Діва

Злопам’ятна Сволота. Де-то коли-то ви перейшли їй дорогу (або просто невдало висловилися на її рахунок) — отримуйте. Всі ці роки вона просто чекала слушної нагоди.

Відмазки: або глуха несознанка — «Я. Та як ти міг подумати!», або торжествуюче «А ось пам’ятаєш. «

Ваги

Боягузлива Сволота. Взагалі, 1-е місце в рейтингу сволот. Підле, аморальне істота. Тут збрехав, тут обмовив, там зрадив — спосіб життя такий. І все через боягузтво.

Відмазки: ніяких. Нашакалил і сховався.

Скорпіон

Принципова Сволота. Принципи можуть бути будь-якими, не в них суть. З точки зору його громіздкого і неудобопонимаемого світогляду, ви порушили якийсь заборону і повинні бути покарані. Себе він вважає знаряддям Справедливості (з великої літери, так).

Відмазки: ніяких. І зарозуміло кирпатий підборіддя.

Стрілець

Скандальна Сволота. Трамвайний Хам. Баба базарна. Отримує задоволення від конфліктів як таких.

Відмазки: безглуздий текст, рясно присмачений матом — на підвищених тонах.

Козеріг

Обмежена Сволота. Байдужість Тільця + егоїзм Лева + його особиста, неповторна тупість. Ще жадібність — в якості приправи.

Відмазки: «Так вийшло».

Водолій

Цинічна Сволота. Почесне 2-е місце. Зробить гидоту тільки для того, щоб посміятися над вашими стражданнями. У нього вроджений порок серця — то пак його (серця) відсутність.

Відмазки: «Ха-ха».

Риби

Байдужа Сволота. Почувши крик «Допоможіть!», зачинив кватирку і щільніше кутається в ковдру. Не прийде до вас у лікарню, де ви доживаєте на уколах останні дні. І інше в тому ж дусі.

Відмазки: «Кожен сам за себе, вибач».

Короткий опис статті: рукоділля майстер клас Щоденник Galyn Віртуальний щоденник Galyn щоденник,блог

Джерело: Щоденник Galyn : LiveInternet — Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Також ви можете прочитати