Схеми вязання спицями для дітей. Як звязати жилетку, реглан, тапочки, туніку

19.02.2017

Схеми в’язання спицями для дітей. Як зв’язати жилетку, реглан, тапочки, туніку і сарафан для дітей

March 11, 2014

В’язання — це дивовижний світ, повний різноманітності, в якому можна виявити не тільки свою майстерність, але і фантазію. Тут завжди є чому повчитися. Це дає можливість не зупинятися і рухатися далі, розвиваючи своє вміння, придумувати найрізноманітніші моделі з дивовижними малюнками. Зв’язати можна не тільки рукавиці або шапку, а також чудову кофту, сукні і навіть м’яку іграшку. Все залежить від вашого бажання і можливостей.

Схеми вязання спицями для дітей. Як звязати жилетку, реглан, тапочки, туніку
найголовніші споживачі в’язаних речей, звичайно ж, діти. Саме для них мами і бабусі намагаються змайструвати найоригінальнішу одяг, пускаючи в хід всю свою фантазію. Кожна мама хоче, щоб її дитина виглядав оригінально і красиво, але при цьому, щоб йому було зручно і тепло. Одні скуповують дорогі брендові речі, а інші згадують ази рукоділля, щоб творити оригінальні моделі своїми руками. В наш час дитяча в’язана одяг знаходиться на піку моди. Найпопулярнішими можна вважати моделі, створені за допомогою спиць. Сукні, шапочки, жилетки, туніки, сарафани — все це можна створити своїми руками. В’язані речі дозволяють підкреслити індивідуальність дитини, до того ж вони дуже практичні. А коли ваше чадо підросте, вироби можна переробити.

Схеми в’язання спицями для дітей можна знайти у журналах по рукоділлю, дізнатися у знайомих майстринь або придумати самому. Але перед тим як приступити до справи, необхідно ознайомитися з деякими моментами в рукоділлі, від яких будуть залежати якість і тривалість використання готового виробу.

Деякі важливі правила щодо підбору пряжі

Для початку варто визначитися з фасоном — зимова чи літня буде річ, платтячко, кардиган або щось інше. Важливо правильно підібрати пряжу. Головне — потрібно враховувати її якість, тому особливу увагу слід приділити складу ниток. Часто в пряжу додають певний відсоток синтетичних ниток для того, щоб одяг не розтягувалася і довше носилася. Для малюків, які постійно тягнуть речі в рот, жують їх або облизують, ідеально підійдуть нитки з віскози, шовку або бавовни. Найкраща нитку в зимову пору для маленьких дітей — вовна альпака або мериносова вовна. Щоб перевірити пряжу на вміст у ній синтетики, потрібно відрізати шматочок нитки і підпалити його. Нитка, що містить натуральні волокна, після спалення залишає тільки попіл, а синтетична перетвориться в твердий кулька. Якщо основний склад — синтетика, не варто використовувати таку пряжу для в’язання одягу малюкові.Схеми вязання спицями для дітей. Як звязати жилетку, реглан, тапочки, туніку

Короткий опис статті: в’язання спицями схеми для дітей В’язання — це дивовижний світ, повний різноманітності, в якому можна виявити не тільки свою майстерність, але і фантазію. Тут завжди є чому повчитися. Це дає можливість не зупинятися і рухатися далі, розвиваючи своє вміння, придумувати найрізноманітніші моделі з дивовижними малюнками. Зв’язати можна не тільки рукавиці або шапку, а також чудову кофту, сукні і навіть м’яку іграшку. Все залежить від вашого бажання і можливостей. схеми в’язання спицями для дітей в’язання дітям спицями зі схемами схема в’язання шапки спицями дітям

Джерело: Схеми в’язання спицями для дітей. Як зв’язати жилетку, реглан, тапочки, туніку і сарафан для дітей

Також ви можете прочитати