Серіал Ангел або демон, дивитися легально і безкоштовно онлайн на MEGOGO.

20.10.2015

Ангел або демон
Сюжет

Одвічна боротьба добра і зла триває. Зовсім скоро ангелів і демонів належить зустрітися лицем до лиця: протистояння буде жорстоким, адже на кону стоїть душа, здатна змінити існуючий у світі баланс сил. Неймовірно захоплюючий сюжет, закладений режисерами Марком Горобцем і Станіславом Івановим в містичний серіал Ангел або демон, розгорнеться прямо зараз на ваших очах! А на чиїй.

Одвічна боротьба добра і зла триває. Зовсім скоро ангелів і демонів належить зустрітися лицем до лиця: протистояння буде жорстоким, адже на кону стоїть душа, здатна змінити існуючий у світі баланс сил. Неймовірно захоплюючий сюжет, закладений режисерами Марком Горобцем і Станіславом Івановим в містичний серіал Ангел або демон, розгорнеться прямо зараз на ваших очах! А на чиєму боці ви?

Приблизно раз на сотню років на Землі народжується Ангел — його душа кришталево прозора, помисли чисті, визволити від гріха і від злості. У нашому столітті таким ангелом стає москвичка Маша Аверіна, і поки що сімнадцятирічна школярка навіть не підозрює про свій унікальний призначення. Але скоро їй і тим глядачам, які вирішили дивитися онлайн Ангел або демон, відкриється дивовижна правда.

У свої юні роки головна героїня опиняється в самому центрі запаморочливих подій. З одного боку, її стануть оберігати і спрямовувати сили добра, але і зло не дрімає, на кожному кроці спокушаючи дівчину. Шанси рівні, адже Маша все ще залишається звичайною людиною, і до тих пір, поки вона не зробить вибір, ніхто не може претендувати на її душу. Але як складно часом буває знайти той правильний шлях, яким потім доведеться слідувати все життя, особливо тоді, коли на одній стороні барикади — твоя найкраща подруга, а по інший бік — хлопець, який тобі дуже подобається.

протягом сорока серій наша героїня буде переживати неймовірні пригоди, познайомиться з безліччю незвичайних персонажів, відкривши для себе зовсім новий, незнайомий раніше світ — світ Ангелів і Демонів. Але чим закінчиться непередбачуваний сюжет? Кого в результаті вибере Маша? Дізнайтеся про все прямо зараз, приступивши дивитися онлайн в хорошій якості Ангел чи демон з Анною Андрусенко (Мажор), Кирилом Запорізьким (Думай як жінка), Олексій Комашко (Жити), Тетяною Федорівській (Під каблуком), Сергієм Чирковим (День виборів), Анфісою Вистингаузен (Метро) і багатьма іншими талановитими дебютантами вітчизняного кінематографа.

Короткий опис статті: країна майстрів майстер клас Дивитися онлайн "Ангел або демон". Все про фільм: фотографії, кадри з фільму, коментарі користувачів, рейтинг фільму Ангел або демон, безкоштовно, онлайн, фільми, кіно, фотографії, кадри, скріншоти, коментарі, рейтинг

Джерело: Серіал Ангел або демон — дивитися легально і безкоштовно онлайн на MEGOGO.NET

Також ви можете прочитати