Сердечко гачком

29.09.2015

В’язаний плед гачком з сердечками

Сердечко гачком

в’язаний плед гачком з сердечками стане чудовим подарунком не лише до Дня Святого Валентина.

В’язані пледи. дивно затишні і м’які актуальні в будь-який час року. Плед гачком годиться і зігрітися у морозні зимові дні, і підійде в якості покривала на травичку в сонячний літній полудень.

Плед гачком з сердечками — прекрасний подарунок і для новонароджених дітей. В’язаний плед гачком можна використовувати в якості покривала в коляску або як килимок для повзунка.

Порада: якщо ваш новонароджений — хлопчик, виконайте дитячий плед гачком з сердечками в синьо-блакитній гамі. Також для новонароджених відмінно підійдуть відтінки кольорів в ніжних пастельних тонах незалежно від статі дитини.

Сердечко гачком

Отже, давайте розберемо схему пледа гачком з сердечками .

Автор ідеї — голландська в’язальниця, автор блогу «Angels handmade». Опис пледа гачком. додаткові фотографії та коментарі до роботи ви знайдете за посиланням у кінці замітки на її рідній мові. Як же пов’язати плед гачком з сердечками в такому випадку?

По-перше, можна спробувати перевести опис в’язаного пледа за допомогою словників в’язальних термінів. Якщо з яких-небудь причин не хочеться возитися з іноземним описом пледа гачком. то можна спробувати скласти схему в’язаного пледа гачком з сердечками самостійно, орієнтуючись на фотографію.

Давайте подивимося уважно на фото, що ви бачите? Правильно, це стовпчики без накиду і шишечки гачком, схеми яких ми нещодавно публікували на Рукодільну Рунеті. Залишилося тільки взяти аркуш паперу в клітинку, і прикинути, де будуть провязываться в крючковом полотні шишечки гачком, щоб утворити візерунок сердечко. Ну а як з’єднати мотиви в єдине ціле, ви дізнаєтеся з нашого матеріалу: Як з’єднувати мотиви гачком .

В’язаний плед гачком з сердечками

Читайте ще по темі на Рукодільну Рунеті:

Короткий опис статті: майстер клас з в’язання гачком Щодня в журналі підбірка ідей для творчого натхнення, корисні поради, уроки та майстер-класи з в’язання гачком і в’язання спицями, збірки безкоштовних схеми та описів для в’язання гачком та в’язання спицями, інформація з різних технік і способів в’язання спицями та гачком (брумстик, ірландське мереживо, энтрелак, інтарсія, туніське в’язання, филейное мереживо, в’язання на вилці, в’язання на машині), статті про модні тенденції та стилі, майстер-класи з вишивки хрестом, вишивці гладдю, машинної вишивки, блэкворку, величезна добірка безкоштовних схем для вишивки хрестом , майстер-класи по шиттю, майстер-класи з м’яких іграшок, майстер-класи з біжутерії своїми руками, майстер-класи з бісероплетіння, вироби з паперу, майстер-класи з інших видів рукоділля. в’язання гачком майстер-класи, уроки в’язання гачком, в’язання гачком безкоштовні опису та схеми, в’язання спицями, в’язання спицями майстер-класи, в’язання спицями уроки, в’язання спицями безкоштовні опису та схеми, безкоштовні схеми для вишивки, майстер-класи з вишивки, вишивка хрестом безкоштовні схеми, своїми руками майстер-класи, вироби своїми руками, майстер-класи по шиттю, уроки шиття

Джерело: сердечко гачком

Також ви можете прочитати