Самовчитель англійської мови, АНГЛІЙСЬКА в повному порядку

04.07.2016

Самовчитель англійської мови

В даному розділі представлені кілька варіантів самовчителів англійської мови. Всі вони призначені для вивчення англійської мови з нуля. Вони надзвичайно прості і забезпечують швидкі результати.

Самовчитель англійської

Даний самовчитель призначений для вивчають англійську мову з нуля і орієнтований для тих, хто вивчає мову самостійно (і тим самим у повній мірі виправдовує свою назву — «само-учитель»).

Самовчитель англійської мови складається з понад сімдесяти уроків, обсяг і складність яких поступово зростає. Перші уроки складаються всього з декількох пропозицій, наступні збільшуються в обсязі і складності.

Весь матеріал самовчителя забезпечений транскрипцією, що дозволяє вивчати англійську мову навіть за відсутності знань правил читання.

Навчальні тексти самовчителя озвучені.

Матеріал уроків самовчителя викладений простою і зрозумілою мовою, завдання якого зробити так, щоб ви зрозуміли правила буквально з першого прочитання.

ВІДКРИТИ САМОВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Швидке впровадження в англійську мову. Експрес англійська.

Курс для тих, кому необхідно дуже швидко освоїти або пригадати основи англійської мови, щоб можна було самостійно будувати прості речення, а також навчитися основам розуміння англійської мови.

Швидке впровадження — експрес курс

Короткий опис статті: уроки англиского Самовчитель англійської мови. Більше 70 послідовних уроків для поступового вивчення англійської мови з нуля до просунутого рівня. самовчитель англійської мови

Джерело: Самовчитель англійської мови — АНГЛІЙСЬКА в повному порядку

Також ви можете прочитати