Самостійне вивчення англійської мови. Форум Вінського

26.06.2016

Форум Вінського

Бронювання готелів, апартаментів, вілли, агротуризму по всьому світу без передоплати. за найнижчими цінами. Дивіться розташування готелю на карті, оцінки гостей і фотографії готелів. Гарячі спецпропозиції з низькими цінами готелів. Будинки в оренду. Пошук квартир по всьому світу. Відгуки туристів про готелі.

Самостійне вивчення англійської мови

Спілкування іноземною мовою, навчання іноземним мовам, анекдоти на іноземних мовах, знайомства з носіями іноземної мови, підтримка рівня знань іноземної мови викладач англійської Англійська з нуля іспанська італійський німецький французький в групі індивідуально

Re: Самостійне вивчення англійської мови
Re: Самостійне вивчення англійської мови

Я теж пораджу сайт LingvaLeo. Він, зокрема, здатний підтримувати мотивацію. Він змусить вас, як мінімум, заходити на нього кожен день) Є там платна і безкоштовна версія, виключно раджу безкоштовну (вона і є мотиватор). Є там система фрикадельок — хочеш вивчити одне слово — заплати одну фрикадельки. А фрикадельок мало — буквально 10 штучок в день. Ось і доводиться позаробляти їх, якщо хочеш вивчити додаткове слово. Ще з мотиваторів — кожен п’ятий день занять — у тебе один день повного доступу до всіх ресурсів (як якщо б у тебе була платна версія). Так що і гроші збережеш, і мотивацію, і неодмінно що-небудь вивчиш)

І останнє — читайте. Збирайте пасивний запас слів, і поступово переводите в активний. Є адаптована література для кожного рівня, починаючи з рівня Beginer. Як правило, книжули там маленькі, простенькі. Як стало читати легко — переходите на наступний рівень. До адаптованої літератури не так вже й багато ступенів. Ось сайт, на якому я беру книги — helpenglish.ru. Або можна просто в пошуковику шукати адаптовану літературу видавництва penguin.

Ні, там було передостаннє. Тепер останнє — якщо немає часу дивитися або слухати, або ви просто чимось зайняті механічно, то англійську мову можна включити фоном — буде працювати ваше підсвідоме. Це поради, які я випробувала на себе)) і які отримані від практикуючих викладачів.

Короткий опис статті: самостійне вивчення англійської мови Самостійне вивчення англійської мови Добрий день! Порадьте, будь ласка, сайт для вивчення англійської мови. Можливості відвідувати курси ні, самостійно, тому вирішив, підучити, немає, відвідувати курси, можливості, інтернеті, ніяк, сайтів, багато, знайшов, дуже, мови, вивчення, віза, туризм, готелі, забронювати, відгуки, подорожі, відпочинок, авіаквитки, добрий

Джерело: Самостійне вивчення англійської мови • Форум Вінського

Також ви можете прочитати