РОБИМО ЛИСТІВКИ КВІЛІНГ . Майстер Клас для початківців

16.10.2015

Квілінг листівки Майстер клас

РОБИМО ЛИСТІВКИ КВІЛІНГ . Майстер Клас для початківців
Хочемо запропонувати Вамцікавий Квіллінг Майстер клас. присвячений створення композицій з паперу — квілінгу (від англ. quilling — пташине перо), за допомогою якого Ви зможете виконати чудову вітальну листівку для своїх близьких. Напередодні новорічних і різдвяних свят ми вибрали простий сюжет, присвячений цій темі.

Щоб освоїти техніку бумагокручения іробити листівки квілінг своїми руками. Вам не потрібно яких-небудь спеціальних пристосувань. Все, що Вам потрібно — сходити в найближчий магазин і придбати там кілька необхідних компонентів.

Інструменти та матеріали для створення листівки в техніці бумагокручения :

-шило (Діаметр шила повинен становити в ідеалі не більше 1-го міліметра; бажано придбати шило циліндричної форми, але можна скористатися і стерженьком такого ж діаметру. Його ми будемо використовувати для намотування з паперової спіралі, тому необхідно, щоб ручка інструмента забезпечувала його надійну фіксацію)

-пінцет (Повинен мати загострені і точно суміщені кінчики, бажано без зазубринок на кінці)

-ножиці (Також повинні бути з загостреними кінцями)

-клей (Рекомендується використовувати звичайний клей ПВА, хоча підійде і будь-який інший клей, який висихає досить швидко і не залишає слідів на папері)

-циркуль

-лінійка (Можна порекомендувати спеціальні лінійки з отворами різного діаметру, які дозволять створювати спіралі заздалегідь точно визначених розмірів. Перегляньте наш квілінг МК ,де наочно і поетапно все показано)

-олівець

РОБИМО ЛИСТІВКИ КВІЛІНГ . Майстер Клас для початківців
РОБИМО ЛИСТІВКИ КВІЛІНГ . Майстер Клас для початківців

У техніці квілінгу немає нічого складного і створивши виріб за допомогою нашого МК,ви без праці зможете робити квілінг листівки своїми руками. Для початку необхідно згорнути смужку паперу в щільну спіраль. накрутивши її, наприклад, на стрижень гострого шила. Далі, сформувавши таким чином серцевину спіралі, продовжуємо коригувати її кінчиками пальців і поступово накручуємо рулон паперу далі. Коли у нас буде готова щільна спіраль, що становить трохи менше сантиметра в діаметрі, розпускаємо її до потрібного нам розміру і формуємо якусь квиллинговую фігуру. Таким же чином створюємо різноманіття всіх інших фігур нашої композиції — листівки своїми руками .

Щоб фігура не розпалася, прихоплює її кінчик клеєм ПВА. Створюючи отриманих на ролах вм’ятини і пережиму, ми можемо надати їм різні форми. Також при створенні композицій Ви можете використовувати папір різних кольорів і відтінків.

Варто відзначити, що завдяки його простоті, освоїти квілінг може навіть дитина. Тому квілінг є прекрасним способом провести час разом з дитиною і, можливо, познайомити його з новим цікавим хобі.

РОБИМО ЛИСТІВКИ КВІЛІНГ . Майстер Клас для початківців

Як створювати святкові листівки з допомогою техніки бумагокручения. Квіллінг майстер клас

Наступна стаття :

Квілінг або папероскручування. Матеріали для початківців

Короткий опис статті: квіллінг майстер клас Як зробити листівку в техніці квіллінг. Майстер клас для початківців квіллінг майстер клас, листівки квілінг, квілінг мк

Джерело: РОБИМО ЛИСТІВКИ КВІЛІНГ | Майстер Клас для початківців

Також ви можете прочитати