Репетитори з української мови у Києві. Якісний вибір вчителів

03.07.2016

Репетитори з української мови у Києві. Якісний вибір вчителів і викладачів української (Київ): доступні ціни, розгорнуті відгуки. Preply

Викладачі української мови в Києві

Для вибору вчителів української мови в Києві скористайтеся зручним пошуком. Спирайтеся на відгуки, вартість, великий вибір вчителів. Пишіть ваші завдання і цілі, коли пишете репетитора Києва. Приклад: Шукаю викладача української мови з хорошими відгуками і величезним досвідом для роботи.

Інтерактивний пошук репетиторів української мови в Києві

Сьогодні існує безліч способів вивчення іноземних мов. Навчальні методики підбираються студенту строго індивідуально, при підборі навчального методу враховується:

 • Вік учня;
 • Його рівень знань з предмета;
 • Напрям навчання;
 • В які терміни необхідно отримати знання;
 • Інтенсивність проведення уроків.

У процесі пошуку репетитора української мови, проводить заняття зі студентами в місті Києві, скористайтеся можливістю, яку дає майданчик з підбору викладачів Preply. Спеціалізована платформа пошуку педагогів іноземних мов містить дані вчителів, які проживають в Україні, Росії, Білорусі та Казахстані. Педагоги, зареєстровані на платформі Preply, готові вже сьогодні почати навчання студентів.

Дійсні ціни на репетиторів з української мови в Києві

Ціна занять з індивідуальним репетитором української мови в Києві:

 1. Діти дошкільного віку — 3 $ в годину;
 2. Заняття з школярами (допомога при виконанні домашніх завдань і самостійних робіт) — 4 $ в годину;
 3. Уроки для студентів (підготовка до контрольних робіт та іспитів) — 4 $ в годину;
 4. Заняття для мандрівників — 2 $ в годину;
 5. Ділова українська мова — 5 $ в годину;
 6. Оформлення цінних паперів і документів українською мовою — 5 $ в годину;
 7. Українська мова для початківців — 3 $ в годину.

Відгуки про репетиторів української мови, які проживають у Києві

Роль відгуків, при виборі репетитора, дуже висока. Після того, як студент прозанимается у викладача з української мови деякий час, він має право залишити свій відгук про самого педагога і про його методи подачі навчальної інформації.

Відгуки про репетиторів з української мови, які проживають у місті Києві, дивіться на сторінці обраного репетитора. Активуйте панель «Відгуки» і дивіться коментарі залишені студентами.

Прийнята на платформі Preply, рейтингова система, мотивує вчителів отримувати якомога більше позитивних відгуків, що б бути популярними і затребуваними. Чим більша кількість позитивних відгуків у вчителя іноземної мови, тим вище його рейтинг і популярність.

Короткий опис статті: репетитор На Preply ви виберіть чудового викладача з української мови (Київ). Для вас – справжні відгуки, приємні ціни учнів. Заходьте зараз.

Джерело:
Репетитори з української мови у Києві. Якісний вибір вчителів і викладачів української (Київ): доступні ціни, розгорнуті відгуки. Preply

Також ви можете прочитати