Програми вивчення англійської мови в Англії для дітей і дорослих .

03.07.2016

Увага акція — безкоштовні тижня вивчення мови в Оксфорді!

Запрошуємо Вас на курси англійської в Англії для дорослих і дітей в мовний центр CES. Школа надає індивідуальні та групові заняття на будь-який смак. Мовний центр CES заснований в 1979 році і має репутацію однієї з найкращих шкіл англійської мови в Європі з великим вибором програм вивчення англійської в Англії для дітей і дорослих. Його філії розташовуються в Ірландії і Великобританії. CES визнаний Департаментом Освіти Ірландії та акредитований Британською Радою в Англії.

Школа розташована у великому триповерховому будинку Nelson House в 10 хвилинах ходьби від центру Вімблдону — одного з найпрестижніших і зелених районів, розташованого в 20 хвилинах їзди на південний захід від Лондона. Вімблдон відомий своїми тенісними турнірами і чудовими парками. Поруч зі школою знаходяться три театри, кінотеатр, торговий центр, тенісний клуб, музей тенісу, розважальний центр і ресторани. У школі 11 навчальних класів з аудіо — та відеоапаратурою, TV, комп’ютерний зал з доступом в Інтернет, кімната відпочинку, які дозволяють ефективно вивчати англійську в Англії для дорослих і дітей.

Уортінг — це маленьке прибережне містечко на південному узбережжі Англії з населенням в 100 тисяч чоловік, в півтора годинах їзди від Лондона на поїзді і неподалік від Брайтона. У цьому місті влітку 1894 р Оскар Уайльд написав одну зі своїх найвідоміших п’єс «Як важливо бути серйозним». Школа розташована у великому будинку вікторіанської архітектури, в декількох хвилинах ходьби від центру міста та узбережжя. Навчальні аудиторії добре технічно оснащені: аудіо, відео, TV, комп’ютерний клас.

Короткий опис статті: курси англійської мови в англії

Джерело: Програми з вивчення англійської мови в Англії для дітей і дорослих | Work United

Також ви можете прочитати