Пісочна анімація Київ. Майстер-клас з пісочної анімації в Києві

27.06.2016

Ми на каналі ТЕТ

Малювання піском – неймовірно захоплююче і цікаве заняття не тільки для малюків, а й для дорослих. Так, приглушене світло і змінюються одне за іншим зображення на піску під мелодійну музику дозволяють і художник, і його глядачам «прожити» все те, що відбувається на світловий дошці і творящимися на ній пісковими сюжетами. В цьому і весь секрет всесвітньої популярності цього воістину незвичайного мистецтва.

Все більше людей мріє навчитися виражати свої думки, емоції і фантазії на дошці з піском. На жаль, побутує думка, що для малювання піском необхідний талант і образотворчі навички, перш ніж приступити до навчання.

насправді, малювати піском можна навчитися в будь-якому віці і з нульового рівня. Якщо вас захоплює пісочна анімація, навчання пройти у вас є можливість в нашому центрі.

Студія пісочної анімації (Київ) при навчальному центрі «К. У. Л.»: переваги:

  • ознайомлення з техніками і прийомами малювання піском;
  • музичне оформлення;
  • можна приступити до занять в будь-який час року незалежно від того, чи володієте ви початковими навичками чи ні;
  • можна займатися як самостійно за окремим столом, так і створювати колективні пісочний сюжети.

Давно мрієте навчитися малювати піском або створювати анімаційні ролики з нього? Тоді студія пісочної анімації(Київ) рада вітати вас на наших захоплюючих заняттях, де ви навчитеся малювати картини з піску і трансформувати їх, створюючи свої унікальні сюжети. Крім того, ви зможете відволіктися від життєвих проблем і мирської суєти.

Вартість майстер-класів у майстерні «sand art»

Майстер-клас для одного — 450 грн. (1 — 1,5 години)

Майстер-клас для двох — 500 грн. (1 — 1,5 години).

Ми чекаємо Вас за адресою: р. Київ, вул. Драгоманова 15-а

(044) 572-29-78, 098-214-08-22

Короткий опис статті: майстер клас київ Майстер-клас пісочна анімація. Малювання піском на склі. Пісочне шоу навчання Київ. пісочна анімація,пісочне шоу,малювання піском на склі,весільне пісочне шоу,майстер-клас для двох київ

Джерело: Пісочна анімація Київ. Майстер-клас з пісочної анімації в Києві

Також ви можете прочитати