Персональний сайт, майстер-клас з малювання

06.09.2015

майстер-клас з малювання

МАЛЮЄМО КОНЯЧКУ

Все хочуть вміти малювати, а діти – особливо. Їм хочеться не просто зобразити кривий будиночок і щось на зразок собаки поруч, а щоб вийшло «по-справжньому». Саме схожість з реальним об’єктом вони цінують найбільше в малюнку. Можна скільки завгодно розповідати їм про вдале колірне рішення намальованого кота. Якщо він буде як завгодно привабливим, але при цьому не схожим на справжнього кота, радість від вдалої, на думку дорослих, роботи, буде не та. Але малювати «схоже» можна навчитися. Для цього потрібно просто дуже багато змальовувати й малювати з натури». Але для цього потрібно час, причому багато. Діти чекати не люблять, тому можна навчити їх малювати «схоже», і при цьому швидко. Спробуємо сьогодні позайматися дитячим творчістю і намалювати красиву конячку. Для роботи нам знадобиться: Папір — звичайна біла Воскові крейди або масляні олівці (останні по відчуттю здаються м’якше). Малюнок коня з книги про тварин або включене уяву, щоб відтворити перед внутрішнім поглядом конячку. Ми картинки не знайшли, так що вдовольнилися останнім. Приготуємо все необхідне.

Персональний сайт, майстер-клас з малювання

На аркуші паперу малюємо коло. Він повинен вийде трохи витягнутим по вертикалі, хоча це і не обов’язково. Не варто намагатися зробити відразу ідеальний коло або бігти за циркулем, щоб зобразити гідну окружність. Скористайтеся прийомом: злегка натискаючи на крейду легими рухами нанесіть штрихи по колу. Вийде такий собі розпливчастий коло. Тепер потрібно трохи «посилити» ті штрихи, які на вашу думку, виявилися «на своєму місці». Ось і вийшло те, що потрібно.

Другий коло малюємо поруч з першим. Маємо його трохи нижче. Оскільки розміри другого кола менше (крім того, він набагато кругліше першого), вийде, що їх нижні краї знаходяться приблизно на одному рівні, а верхні — на різних.

Персональний сайт, майстер-клас з малювання

Тепер від лівого великого кола вниз малюємо дві знову ж приблизно прямі лінії — це, звичайно, ноги конячки.

Персональний сайт, майстер-клас з малювання

Задні ноги коня не прямі. Ось і перша тонкість. Якщо намалювати прмые (як і передні), то кінь вийде «не справжньою». Ми ж хочемо зробити справжнісіньку. Тому ноги намалюємо кутом (для тих, хто дружить з математикою — тупим кутом), вершиною вправо. При цьому саму вершину промальовувати не будемо — на її місці у конячки суглоб, а не вістря, ось і залишимо для нього місце.

Персональний сайт, майстер-клас з малювання

На передніх ногах теж є суглоби, але ми про них забули. Нічого страшного — намалюємо зараз. Посередині кожної ноги малюємо по кружечку, ними ж завершуємо каждуяю лінію — адже суглоб є і там, перед самим копитом.

Персональний сайт, майстер-клас з малювання

Аналогічним чином зображуємо кружечки-суглоби на задніх ногах — на дбайливо приготованому місці посередині кожної ноги і в їх закінчення

Персональний сайт, майстер-клас з малювання

Малюємо шию конячці — це лінія, спрямована під кутом вгору. Саме час скористатися картинкою або уявою, щоб уточнити, під яким кутом. Ну, приблизно так.

Персональний сайт, майстер-клас з малювання

У завершення лінії малюємо гурток (голову). Розташовуємо її не точно за лінією, а трохи спускаємо вниз.

Персональний сайт, майстер-клас з малювання

Ну от, скелет (або каркас) конячки готовий. Тепер оформимо його. З’єднуємо великі кухлі лініями спини і черева. Спина трохи увігнута (адже тут сидять наїзники), а живіт — вигнутий (чого вже там, кінь у нас досить товста).

Вниз, від голови до корпусу по шиї спускаємо гриву — недбалими штрихами. Не забудьте про чубок — вона на лобі, де ж іще. Ще одна прикраса конячки — хвіст. Звичайний кінський хвіст малюємо там, де йому і належить бути.

Короткий опис статті: майстер класи

Джерело: Персональний сайт — майстер-клас з малювання

Також ви можете прочитати