Основи декорування, скрапбукінг для новачків, навчання скрапбукінгу

26.10.2015

Скрапбукінг для новачків: оформлюємо фото з душею

Зберегти особисту або сімейну історію у вигляді своєрідних фотоколажів дозволяє скрапбукінг. Майстер-клас по складанню ексклюзивних «книг з вирізок», пам’ятних фотоальбомів навчить декорувати фотографії, і зберігати знімки для майбутніх поколінь.

Навчання скрапбукінгу дозволить вам створювати цікаві подарунки для рідних і близьких. Буклети, конверти, чеки і квитки, які ви довгий час зберігали після поїздок і перельотів, нарешті знайдуть гідне застосування. На згадку про відпочинок всією сім’єю, про похід в гори, весілля і народження малюка можна підготувати гарний фотоальбом. Знімки, оформлені з душею, подумки перенесуть вас у щасливі моменти життя.

Скрапбукінг для новачків — це відмінний привід привести в порядок сімейні фото і прикрасити їх буквально підручними засобами. Вам знадобляться пам’ятні листівки, стрічки, різноманітні декоративні елементи і море ентузіазму. Кожен фотоколаж, зроблений з душею, несе в собі величезний заряд позитивної енергії.

Що потрібно для скрапбукінгу?

Отже, ви вирішили зробити фотоколаж. Що потрібно для скрапбукінгу. крім фотографій?

  • По-перше, спеціальний папір — кольорова, візерункова, прикрашена блискітками, клаптями і іншими елементами. Вона буває у форматі 30 на 30 див. В своїй роботі майстри використовують також кальку, плівку, пакувальний папір, щільний картон.
  • По-друге, всілякі прикраси для сторінки: стрази, бісер, квіточки, заготовки у вигляді букв, рамочок, гудзики всіх форм і забарвлень. Можна включити фантазію і пошукати вдома всякі дрібнички, які прикрасять фотоколаж. Вашу увагу можуть привернути ланцюжка, коліщатка від годин, сережки, бантики від подарункових упаковок, а також привезені з моря черепашки, камінчики і навіть пісок.

Після того як ви відібрали з вашого архіву улюблені фотографії, знайшли матеріали для декорування, залишилося зрозуміти основи скрапбукінгу .

Які техніки скрапбукінгу існують?

Коли починається навчання скрапбукінгу. новачки часто стикаються з поширеними проблемами. Одна з них: як розташувати елементи на сторінці? Ваше завдання — оформити сторінку так, щоб фотографія виступала головним елементом, а допоміжні деталі допомагали розкрити історію, яка стоїть за цим знімком.

Якщо ви тільки почали захоплюватися таким видом рукоділля, як скрапбукінг. майстер-клас більш досвідчених скарбукеров допоможе вам у виборі схеми розташування. Існують і універсальні способи поділу сторінок на зони. Ці прийоми детально описані в спеціальній літературі.

Додати своїй роботі родзинку, особливий шарм можна за допомогою технік і прийомів:

  • дистрессинг — «зістарювання» сторінки;
  • ембоссінг — складання опуклих малюнків;
  • штампінг — створення різних ефектів за допомогою штампів і чорнила.

основи скрапбукінгу. які допоможуть надалі придумувати нові ідеї для фотоколажів і втілювати їх у дійсність.

Для кожної людини важливо зберегти пам’ять про найголовніших подіях життя. Те, що дороге вашому серцю, заслуговує належного оформлення. Навіть прогулянку в парку і зустріч з подругами в кафе можна залишити у своїх спогадах. Барвистий фотоальбом, зроблений своїми руками, з роками стане ще більш цінним для вас і ваших близьких.

Інші цікаві заняття:

Також, на нашому порталі, ми пропонуємо ознайомитися з іншими відеоуроками різної тематики:

Короткий опис статті: майстер клас з скрапбукінгу Основи декорування, скрапбукінг для новачків, навчання скрапбукінгу, скрапбукінг майстер клас, що потрібно для скрапбукінгу Основи декорування, скрапбукінг для новачків, навчання скрапбукінгу, скрапбукінг майстер клас, що потрібно для скрапбукінгу

Джерело: Основи декорування, скрапбукінг для новачків, навчання скрапбукінгу, скрапбукінг майстер клас, що потрібно для скрапбукінгу

Також ви можете прочитати