Оригінальний плетений килимок гачком зі старих футболок і пряжі

19.02.2017

Салат «Мисливський»

Почнемо з варіння картоплі і моркви. Овочі для салату я варю в пароварці. Почистити і нарізати їх треба заздалегідь, до варіння. Нарізати сирі овочі на рівні кубики набагато простіше ніж зварені «традиційним» способом і головне, вони не розвалюються при варінні. До речі, перемішати нарізані морква з картоплею теж краще перед варінням. Час приготування овочів в пароварці — 20 хвилин.

Дитина 1 рік. Що повинен вміти?

Дитина 1 рік. Що повинен вміти?

Звичайно Ви можете варити овочі як зазвичай, в каструлі. Але в такому випадку, не варто забувати, що картопля для салату, при варінні, краще заливати гарячою водою і варити з закритою кришкою на помірному вогні. Тоді його шкірка не потріскається і він не буде розсипатися. Краще вибирати овочі однакового розміру, щоб вони приготувалися одночасно. Після варіння, воду, треба відразу ж злити, щоб овочі не стали водянистими. Користуючись пароваркою, Ви будете позбавлені всіх цих маленьких радощів.

Дитина 1 рік. Що повинен вміти?

Поки овочі варяться, займемося нарізкою інших «компонентів». М’ясо, солоні огірки та болгарський перець нарізаємо кубиками. Перець ошпарюємо окропом, для того, щоб смак не був різким, а сам він став більш ароматним. Зелень рубаємо так, як Вам більше подобається. Якщо печериці консервовані (як у мене), то швидше за все вони вже нарізані часточками. Якщо гриби свіжі, то їх треба вимити і відварити в підсоленій воді протягом 10 хвилин. Після чого остудити і нарізати часточками.

Дитина 1 рік. Що повинен вміти?

Картоплю і моркву готові і нарізані. Перед тим, як змішати всі складові нашого салату, овочі треба обов’язково остудити. В іншому випадку, салат може закиснути і тоді вже буде не до «полювання». Беремо велику ємність і приступаємо до складання салату. Тут теж є невелика хитрість. Якщо все звалити купою, то перемішувати доведеться довго і овочі перетворяться в «лемішку». Але ми так не зробимо, що ми салати ніколи не мішали? Ми будемо складати інгредієнти упереміш. Трохи того, трохи того і так шарами, поки все не закінчиться. Тепер кропимо це все лимонним соком, для поліпшення смаку, посипаючи зеленню і почнемо перемішувати.

Дитина 1 рік. Що повинен вміти?

Перемішувати будемо великою ложкою на довгій ручці. Підчіплюємо з дна і струшуємо ложкою з боку в бік і так кілька разів. Ну і нарешті переходимо до заправки. Тут все залежить від уподобань. Можна заправити майонезом, а можна оливковою олією. У поєднанні з лимоном, обидва варіанти будуть вдалими. Салат прикрашаємо зеленню і остуджуємо. Перед полюванням подачею на стіл посипаємо рубаною кунжутом. Приємного апетиту!

Короткий опис статті: салат мисливський рецепт Рецепти салатів з м’ясом та субпродуктами. Салат «Мисливський». Почнемо з варіння картоплі і моркви. Овочі для салату я варю в пароварці. Почистити і нарізати їх треба заздалегідь, до варіння. Нарізати сирі овочі на рівні кубики набагато простіше ніж зварені «традиційним» способом і головне, вони не розвалюються при варінні. До речі, перемішати Салати, Салати з м’ясом та субпродуктами, Салат «Мисливський», Болгарський перець, Яловичина, Гриби, Зелень, Картопля, Кінза, Кунжут, Лимон, Цибуля зелена, Морква, М’ясо, Овочі, Рецепт страви з болгарським перцем, Рецепт страви з яловичиною, Рецепт страви з грибами, Рецепт страви з зеленим цибулею, Рецепт страви з зеленню, Рецепт страви з картоплею, Рецепт страви з кінзою, Рецепт страви з кунжутом, Рецепт страви з лимоном, Рецепт страви з морквою, Рецепт страви з м’ясом, Рецепт страви з овочами, Рецепт страви з солоними огірками, Рецепт страви з печерицями, Рецепт салату з болгарським перцем, Рецепт салату з яловичиною, Рецепт салату з грибами, Рецепт салату із зеленим цибулею, Рецепт салату з зеленню, Рецепт салату з картоплею, Рецепт салату з кінзою, Рецепт салату з кунжутом, Рецепт салату з лимоном, Рецепт салату з морквою, Рецепт салату з м’ясом, Рецепт салату з овочами, Рецепт салату з солоними огірками, Рецепт салату з печерицями, Солоні огірки, Печериці

Джерело: Салат «Мисливський». Рецепти салатів з м’ясом та субпродуктами.

Також ви можете прочитати